DisplayMate’ten Galaxy S8 değerlendirmesi

Teknolojik üstünlük farkı

DisplayMate Galaxy S8 ve Galaxy S8+ ile ilgili raporunda bugüne kadar bir akıllı telefonda bulunan en iyi ekrana sahip olduğunu bildirdi.

Samsung akıllı telefonları geleneksel olarak olağanüstü ekranlara sahiptir. Gazeteciler ve kullanıcılar da bu kaliteye hayrandırlar. Samsung Super AMOLED teknolojisi ile harika işler yapabiliyor. Ve görünen o ki kendilerini yine aştılar.

OKU ►  Apple'dan Samsung'a iPhone 8 için sipariş

Daha önce DisplayMate iPhone 7’nin LCD panelini en iyi ekran olarak değerlendirmişti. Fakat şimdi kraliyet tacı Samsung Galaxy S8’e gidiyor.

DisplayMate geçtiğimiz yıla ait olan Galaxy S7 modeli ile kıyaslama yaparken laboratuar koşullarında bazı geliştirmeler yaptıklarını da belirttiler.

Bu değerlendirme aslında sürpriz değil zira Galaxy S8 ‘Infinity Display’ olarak adlandırılan telefonu çevreleyen hemen hemen hiçbir çerçevenin olmadığı bir tasarımı kullanıyor. Bu nedenle ekran paneli artık telefonun ön yüzünün bütününü kapsıyor. Ve 3K bir çözünürlük (2940 x 1440) ve 18:5:9’luk bir görünüm oranıyla telefon, tam anlamıyla bir fenomen gibi görünüyor.

Recent Articles

spot_img

Related Stories

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay on op - Ge the daily news in your inbox