Dişlerinizi 10 saniyede mükemmel bir şekilde temizleyin!

Dişlerinizi 10 saniyede mükemmel bir şekilde temizleyin!

Dünyanın ilk tam otomatik diş fırçası: Amabrush, dişlerinize hiç olmadığı kadar sağlıklı olmayı vaadediyor. Amabrush, 10 saniyede bir dişinizi otomatik olarak fırçalayan devrim niteliğinde yeni bir diş fırçasıdır. Bu fırçalama işlemini yaparken, manuel fırçaların aksine dişlerinizin en derininde bulunan kısımlara bile inerek, diş plaklarının ve çürük oluşumlarının önüne geçer. Manuel fırçalarla tavsiye edilen 2 dakikada ulaşamayacağınız başarılı temizliğin on katı kadar bir sonuca Amabrush ile 10 saniyede ulaşmanız mümkün. Şimdilerde patent bekleyen bu cihaz, aynı anda tüm dişlerinizi fırçalar, tam otomatiktür ve işini sadece on saniye içinde bitirir. Tek yapmanız gereken tek bir düğmeye basmak, on saniye beklemek. Dişlerinizi 10 saniyede mükemmel bir şekilde temizleyin!
OKU ►  Western Digital’in yeni USB-C G-Drive’ı MacBook Pro'ları şarj ediyor
Dişlerinizi 10 saniyede mükemmel bir şekilde temizleyin!

Micro-USB yerine USB-C

Akıllı diş fırçası, bu USB seçeneği talebini karşılıyor. Amabrush’un en başından beri birinci sınıf teknoloji ile inşa etmek için verilen uğraşlar meyve verdi.Pek çok müşterinin talebi olan USB-C desteği bu cihazda sağlanmış durumda. Dahası, ilave olarak UV ışığına sahip bir kapak sunuluyor. Bu, Amabrush’ un ağızlıklarını, toz ve diğer çevresel etkilerden korur. Aynı zamanda ağızlıkları UV ışığıyla sterilize eder. Bu bölme iki ağızlığı saklar ve sanitize eder. Ağızlık saklama eki için bir aksesuar (profesyonel sürüme dahil edilmiştir) haricen bulunmaktadır. Amabrush’u hijyenik ve temiz tutmak için mükemmel bir ilave özellik taşıyor. Eklentileri, kampanya sona erdikten sonra siparişinize ekleyebilirsiniz.
OKU ►  USB-A, USB-C ve Micro USB ye sahip Mobile C50 tanıtıma sunuldu!
Dişlerinizi 10 saniyede mükemmel bir şekilde temizleyin!

Elektrikli diş fırçalarından farkı

Diş fırçalama, ciddi olarak yoğunlaşmanız gereken bir iştir. Diş fırçaları kalem gibi tutulmalıdır, böylece dişler üzerindeki basınç mümkün olduğunca hafifletilir. Diş etinize zarar vermemek için kullandığınız fırçanın kılları yumuşak olmalıdır. Uzun süren vuruşlar yapmak yerine diş fırçasını hafif titreşimlerle kıpırdatmanız gereklidir. Elektrikli diş fırçaları elle yapılanlardan farklı bir işlem uygular. Bu diş fırçaları sabit tutulacak şekilde tasarlanmıştır. Böylece kılların mikro titreşimleri ağzınızda kıpır kıpır bir his veren işine başlamış olur.Dişlerinizi 10 saniyede mükemmel bir şekilde temizleyin!

Amabrush, diş hekimlerince ağız ve diş sağlığı hakkında önerilen tüm yöntemleri kapsar. Kılları, diş eti çizgisine karşı 45 derece açı ile hizalanmış ve çizilmeye engel olan (naylon kıllar gibi) oranda yumuşaktır. Dişlerinize karşı olan baskı hafiftir. Hafif titreşimler fırça kıllarını öne ve arkaya hareket ettirir; bu da plakların alınmasına ve arka kısımların bile hasar görmemesine olanak tanır.

OKU ►  macOS sonunda VR desteğine kavuştu

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here