Edgar Wright’ın yönettiği Baby Driver’dan ilk fragman geldi

Baby Driver bol ve eğlenceli araba kovalamaca sahneleriyle birlikte geliyor

Edgar Wright filmleri izlemeyeli uzun zaman oldu. 2015’te Ant-Man’in yönetmen koltuğuna oturması beklenen Wright’ın, projeden vazgeçtikten sonra Baby Driver adında bir aksiyon komedi filmi üzerinde çalışmaya başladığı biliniyordu. Yayınlanan ilk fragmanla birlikte Baby Driver adlı film sinemaseverlerin beğenisine sunuldu.

OKU ►  Hızlı ve Öfkeli 8'den çılgın bir fragman daha geldi

Baby Driver adlı film, yerel bir mafya babası Doc (Kevin Spacey) ve ekibi için, şoför olarak çalışan Baby (Ansel Elgort) adlı genç bir çocuğu konu alıyor. Fragmandan öğrendiğimiz kadarıyla Baby çocukken bir trafik kazası geçirmiş. Trafik kazası sonucunda kulaklarında bir uğuldama duyan Baby, sürekli kulaklıkla müzik dinleyerek bu sorunun üstesinden gelmiş. Bu durum fragmanda da gördüğümüz gibi film boyunca süren efsane araba kovalamaca sahneleri boyunca harika film müzikleri duyacağımız anlamına geliyor.

Wright’ın her filmi oldukça eğlenceli ve görsel açıdan keyifli. Zombilerin şafağı, Sıkı Aynasızlar ve Dünya’nın Sonu gibi filmleri bu durumu ispatlar nitelikte. Filmde Spacey, Jon Bernthal, ve Jamie Foxx’u görecek olmamız da filmin çok keyifli olacağını gösteriyor. Baby Driver’ın 11 Ağustos 2017’de vizyona girmesi bekleniyor.

Recent Articles

spot_img

Related Stories

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay on op - Ge the daily news in your inbox