Efsane araba, Porsche 911 Turbo S Exclusive, sadece 500 tane üretildi

Porsche 911 Turbo S Exclusive Series 2017 modeline dünya genelinde sadece 500 kişi sahip olabilecek.

Porsche için çok özel bir yer olan, Exclusive Manufaktur atölyesinde, meslek uzmanları el işciliği ve müşterilerin ilhamını, Porsche 911 Turbo S Exclusive aktardılar. Serinin en güçlü modeli. Altın sarısı metalik rengi ve kaputtan tavana uzanan karbon alaşımlı şerit özelliği ilk bakışta göze çarpan özelliklerinden. Aerokit arka kanat ve siyah renkli paslanmaz çelikten iki çift egzoz, ayrıca Exclusive Manufaktur plakalarını taşıyan dekoratif kanatlar ile eşsiz bir spor tasarımı ile Porsche desing hatlarını bir araya getirmişler.

Porsche 911 Turbo S Exclusive iç mekan tasarımı.

Karbon iç mekan paketinde, bakır iplikler dekor şeritleri olarak öne çıkıyor. İki kat deri kaplı 18 farklı yöne ayarlanabilen spor koltuklar ve iç katmanlarında altın sarısı iki şerit dış konsepte uyum sağlamış durumda. Alcantra tavan döşemesi, karbondan yapılmış kapı eşiği ve led aydınlatmalı Exclusive Series yazı diğer özelliklerinden bazıları. Ayrıca aracın yolcu koltuğunda sınırlı sayıdaki üretim sayısını belirten plaka araca sahip olanların ayrıcalığını göstermektedir.

OKU ►  İnce PS4 bu ay çıkıyor
OKU ►  Bu filmin başrolünde siz varsınız; 'Late Shift'

2017 Porsche 911 Turbo S Exclusive

2017 Porsche 911 Turbo S Exclusive 2.9 saniyede 100 km’ye çıkıyor, 200 km hıza ise 9,6 saniyede çıkıyor.

Güç üretimi 446 kW (607 hp), 3,8 litrelik altı silindirli ve çift turbo şarjlı boxer motoru, özel güç kitiyle 2.250 ila 4.000 d/dk arasında 750 Nm tork üretiyor, yakıt tüketimi 9,1 l/100 km. Aracın maksimum hızı saatte 330 kilometre. PCCB seramik fren sisteminin ilk defa kullanıldığı aracın jant boyutu 20 inç. Porsche Active Suspension Management (PASM) ve Sport Chrono Paketi ile aktif spor şasi sistemi, standart donanım kapsamında. Arka aks yönlendirme sistemi ve yana yatma önleme sistemi Porsche Dynamic Chassis Control (PDCC), direksiyon hakimiyetini ve stabiliteyi artırıyor.

2017 Porsche 911 Turbo S Exclusive

911 Turbo S Exclusive özel bavul seti

Müşteriler, bu sınırlı üretim otomobillere sahip olanlar için özel olarak geliştirilmiş deri Exclusive Serisi bagaj seti ile otomobillerinin dışında da eşsiz Exclusive Serisi tasarımının keyfini çıkarabilecek. İki bavulun, günlük kullanım çantasının ve elbise torbasının boyutlarının yanı sıra, bagaj setinin görsel detayları da 911 Turbo S Exclusive Serisi’ndeki bagaj alanına mükemmel uyumlu.

OKU ►  Yahoo hissedarları Verizon’a satışı onayladı
OKU ►  Çin dünyanın en hızlı zırhlı amfibi savaş aracını yapıyor

2017 Porsche 911 Turbo S Exclusive

Özel istek programından Porsche Exclusive Manufaktur’a.

2017 Porsche 911 Turbo S Exclusive

porsche-normal

Recent Articles

spot_img

Related Stories

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay on op - Ge the daily news in your inbox