Epic Games’in yeni oyunu Battle Breakers!

Infinity Blade ve Unreal Tournament’ın yapımcısı firma GDC’de Battle Breakers’ı duyurdu.

San Fransisco’da düzenlenen Gaming Developers Conference(Oyun Geliştiricileri Konferansı) etkiliğinde Epic Games, yeni free-to-play olan ücretsiz mobil ve PC oyunu Battle Breakers’ı duyurdu. Oyuna baktığınızda bir cumartesi sabahı kalkıp çizgi film kuşağına kendinizi kaptırmış gibi hissediyorsunuz. Kahramanların dış görünüşleri size bu duyguyu veriyor. Oyun deneyimini arttıran sinematik müzikleri ve karakterlerin gerçek dünya ebatlarından daha büyük oluşu da cabası.

Battle Breakers’da 100 den fazla Kahramana sahip olabileceksiniz. Kahraman ordunuzu kurarken ninjalardan, robotlardan, şövalyelerden veya dili çözülmüş dinozorlardan da faydalanabileceksiniz. Oyunun oynanışı birliklerinizi konumlandırmanız ve maksimum etkiyi sağlamak adına özel güçlerinizi kullanmanız açısından Advance Wars veya The Banner Saga’ya benziyor. Oyunu oynaması ücretsiz olsa da, Epic Games sizi özel kahramanlar veya dış görünüş güncellemeleri olarak oyun içi para satın alımlar yapmaya zorlayabilir. Tabi mecbur değilsiniz her oyunda olduğu gibi. Ama kendinizi kaptırınca iş başka oluyor. haliyle.

Şuanda Epic Games internet sitesinden veya Google Play mağazasından ön kayıt yaptırabilirsiniz. Böylelikle ön kayıta özel Dark Beastman kahramanı da ordunuza dahil olacak. Eğer 80ler çizgi film serisi edasını seviyor ve taktiksel RPG’lerden zevk alıyorsanız, bu yılın ilerleyen zamanlarında piyasaya sürülecek olan Battle Breakers’a bir göz atabilirsiniz.

OKU ►  Middle-earth: Shadow of Mordor’un devam oyunu mu sızdı?

Recent Articles

spot_img

Related Stories

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay on op - Ge the daily news in your inbox