Evet, yeniden dirilen Nokia 3310’da Yılan oyununu yine oynayabilirsiniz

Nokia 3310 gibi Yılan oyunu da yüzeysel değişikliklere uğramış

Hayatta bazı şeyler geri gelmiyor. Boş zamanınız, gençliğinizdeki bel ölçünüz, bir zamanlar hayata karşı sergilediğiniz umursamaz tavırlar… Hepsi geçti gitti. Fakat, çok istiyorsanız ve yalnızca değerli bir markadan para kazanmaya çalıştığı aşikar olan bir firmaya para kazandırmak isterseniz, ‘Yılan’ oyununu Nokia 3310’da yine oynayabilirsiniz. Tıpkı eski zamanlarda olduğu gibi.

Tamam, evet, eski zamanlardan biraz farklı, ama yine de oldukça yakın.

OKU ►  Nokia 3310’a tekrar merhaba deyin

Yeniden dirilen Nokia 3310’daki ‘Yılan’ oyunu versiyonu (HMD tarafından yapılan, MWC’de Android destekli, Nokia markalı 3 telefonla birlikte tanıtılan) tam olarak orijinali gibi görünmüyor. Giriş için oldukça renkli… Tıpkı yeni renkli ekranı ve bir dizi ufak tefek yükseltmeleri olan (2 megapixel’lik kamera gibi) telefonun kendisi gibi. Fakat en azından oyun yine elimizde. Ve hala bir yandan sonsuza kadar bitmeyen bataryası olan telefonda arkadaşlarınızdan mesaj beklerken diğer yandan tuşlara ezercesine basarken boşa zaman harcayabilirsiniz.

Ek olarak Nokia’nın yeniden diriltilmesinin bir parçası olarak oyunu Facebook Messenger üzerinde de oynayabilirsiniz. Oyuna başlamak için yalnızca Messenger sohbet arayüzünde oyunun simgesine tıklamanız yeterli.

 

Recent Articles

spot_img

Related Stories

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay on op - Ge the daily news in your inbox