Farpoint’e online Co-Op oynama özelliği geliyor

Farpoint aynı zamanda PS Oyun Tabancası’yla oynanabilen ilk oyun

Sony’nin yeni oyun tabancasıyla oynanalabilen Farpoint için ayrıca VR ile oynanabilen online Co-Op modunun geleceğini belirtildi. Farpoint, PS oyun tabancasıyla oynanabilen ilk oyun olma özelliği taşıyor.

Bu modda iki kişilik bir takım uzaylılar dünyasını keşfedecek ve düşmanları ortaklaşa öldürecekler. Başlangıç aşamasında, takımların en yüksek skoru elde etmek için dünya çapındaki diğer oyuncularla rekabet edebileceği 4 Co-Op seviyesi bulunacak.

Farpoint aynı zamanda PS oyun tabancasıyla oynanabilen ilk oyun

Farpoint’in geliştiricisi Impulse Gear şirketi bir süredir oyunun ve oyun tabancasının birbiriyle uyumlu bir şekilde çalışabilmesi için Sony ile ortaklaşa çalışmalar yürütmekteydi. Bu çalışmaların bir sonucu olarak oyun esnasında takım arkadaşımız nişan almak için tüfeğini omzuna kaldırdığında bizler de bunu görebiliyor olacağız.

OKU ►  Middle Earth: Shadow of War'daki Nemesis Sistemi daha da büyük

Farpoint piyasaya ilk olarak Amerika ve Kanada’da 16 Mayıs tarihinde merhaba diyecek. Oyunla birlikte nişan silahını da satın almak isteyenlerin 80$, sadece oyunu satın almak isteyenler ise 50$ gözden çıkarması gerekiyor.

OKU ►  Playstation VR’ın ‘Tabanca Kumandası’ çıkış tarihi belli oldu

Recent Articles

spot_img

Related Stories

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay on op - Ge the daily news in your inbox