Fossil de etkinlikte iki yeni giyilebilir ürününü tanıttı

Siyah ekran

Her baharda İsviçre’nin Basel kentinde düzenlenen ‘Baselworld’ ticaret fuarı, saat ve mücevher markalarının sunum yaptıkları en son ve en muhteşem vitrin. Bu yıl show’da birkaç yeni Android Wear saat gördük. Movado Connect’ten Misfit Vapor’a kadar. Fossil de etkinlikte iki yeni giyilebilir ürününü tanıttı.

OKU ►  Hugo Boss ve Tommy Hilfiger'dan yeni Android Wear 2.0 saat modelleri

Baselworld’de duyurulan bir çok akıllı saat gibi fazla detaya sahip değiliz. Bildirilen modeller Q Venture ve Q Explorist olarak adlandırılıyorlar ve markanın en ince, en çok özellikli dokunmatik ekranlı akıllı saatleri olarak tanımlanıyorlar. Her iki cihaz da muhtemelen Android Wear 2.0 üzerinde çalışacak ve gezinimi kolaylaştırmak için dijital ekranlı olacaklar.

Bununla birlikte bu saatlerin belirgin bir dezavantajları bulunuyor. Promosyon resimlerde göründüğü kadarıyla her iki saatte de siyah ekran bulunuyor. Bunun nedeni, kkranın alt bölümündeki düz bölümü (Flat tire) gizlemek olabilir. Fossil’in önceki bütün saatleri (2016 sonlarında çıkan Q Marshal ve Q Wander dahil) tamamiyle yuvarlak ekran yerine ‘flat tire’ ekrana sahipti.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here