Galaxy S8 Active, performans testinde ortaya çıktı

Galaxy S8 Active, performans testinde görüldü

Samsung’un çok yakında satışa çıkması beklenen Galaxy S8 Active Geekbench’te performans testinde ortaya çıktı. Böylelikle, yeni çıkacak olan telefon hakkında pek çok detaylı bilgiye sahip olduk. Bildiğiniz üzere, Samsung, yeni amiral gemisi Galaxy S8’i Mart ayı içerisinde piyasaya sürmüştü. Satışları oldukça iyi giden akıllı telefonu Galaxy S8’den sonra şimdi de bu telefonun farklı bir versiyonunu çıkarmaya hazırlanıyor. Galaxy S8 Active ismi verilen yeni akıllı cihaz, Galaxy S8’den daha dayanaklı olacak. Yakın zaman içerisinde telefonun resmiyet kazanacağı düşünülüyor.

Galaxy S8 Active, dün bir performans testinde görüldü. Ve, birçok özelliği de böylelikle ortaya çıkmış oldu. Telefon hakkındaki birçok detay, Geekbench tarafından paylaşıldı. Akıllı telefon, Snapdragon 835 işlemciye sahip olacak. Ve, 4 GB RAM ve 64 GB depolama alanı ile satışa çıkacak. Aslında, Galaxy S8 ile teknik özellikleri birbirine benzerlik gösteriyor diyebiliriz. Telefonun arka kamerası 12 megapiksel ve ön kamerası ise 8 megapiksel olacak.

Galaxy S8 Active, performans testinde görüldü

OKU ►  Kodak, Tablet 7 ve Tablet 10 isimli iki yeni tabletini tanıttı!

Galaxy S8 Active’in pil kapasitesi hakkında henüz bir bilgi gelmedi. Fakat, Galaxy S8 modelinden daha yüksek kapasiteli bir batarya olması bekleniyor. Geçen sene Galaxy S7 Active’de olduğu gibi. Hatırlarsanız, Galaxy S7’de pil kapasitesi 300 mAh iken, Galaxy S7 Active 4000 mAh pil kapasitesi ile satışa çıkarılmıştı. Bu yüzden, bizim de beklentimiz Galaxy S8 Active’in, Galaxy S8 modelinden daha yüksek bir batarya ile gelmesi yönünde. Yeni akıllı telefonunun ekranı ise, bu sefer düz bir ekran olacak. IP68 sertifikasına sahip olan Galaxy S8 Active, suya ve toza karşı dayaklı olacak. Telefonun kasası da daha sağlam ve dayanıklı bir şekilde ortaya çıkacak.

Galaxy S8 Active, performans testinde görüldü

Recent Articles

spot_img

Related Stories

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay on op - Ge the daily news in your inbox