Galaxy S8 ile aynı anda iki ses dosyası Bluetooth’ta nasıl oynatılır?

 

Dual Audio (Çift Ses) ses eşleştirmesini bluetooth ile sağlıyor

Galaxy S8’deki Bluetooth 5.0’ın harika olduğu herkesin malumu. Diğer telefonların yapamayacağı oldukça şirin gösteren bir uygulaması var. Bluetooth özellikli iki ses dosyasını, aynı anda bağlı olan cihazda çalmak bu özelliklerden biri. – Buna da Çift Ses deniyor. Dual Audio (Çift Ses) ses eşleştirmesini bluetooth ile sağlıyor.

Dual Audio (Çift Ses) ses eşleştirmesini bluetooth ile sağlıyor
İşte uygulamanın nasıl kullanılacağı:

Öncelikle Çift Ses’i (Dual Audio) kullanmaya başlamak için, uygulamaya bir talimat verin ve doğrudan Bluetooth menüsüne girmek için Bluetooth simgesine uzun basın.Buradan ana menüyü açmak için sol üst köşedeki üç noktaya dokunun, ardından ise “Çift Ses” düğmesine dokunun.

Dual Audio (Çift Ses) ses eşleştirmesini bluetooth ile sağlıyor

Eğer medya senkronizasyonu etkinse, aynı anda her iki özelliği de kullanamayacağınızı bildiren bir açılır pencere görünecek. Böylece Dual Audio’yu kullanacak şekilde devre dışı bırakmanız gerekecek. Devam edip işlemi tamamlamak için “Kapat” a dokun. Şimdi Bluetooth menüsüne geri dönüp eşitleme yaptığınız hoparlörlerinize birer birer bağlanabilirsiniz. (veya eşleştirin) İkisi de herhangi bir sorun olmadan birbirlerine bağlanmalı ve etkileşim sağlanmış olmalıdır. Yoksa ses dosyalarında oynatma sorunları yaşanabilir.

OKU ►  Galaxy S8 & Galaxy S8 Plus yeni resimleri
OKU ►  Çinli hackerların ABD'nin devlet sırlarını çaldığı iddia edildi

Çift Ses ile ilgili dikkati çeken tek şey, iki hoparlör arasında hafif bir ses uyuşmazlığının bulunmasıdır. Bazı durumlarda hoparlörlerden birinin sesinde gecikme gerçekleşmektedir. Bluetooth ses eşleştirmesi, sesin senkronizesinin aynı anda iki hoparlörden gelmesi uygulaması şu an yalnızca Galaxy S8’de mevcut.

Recent Articles

spot_img

Related Stories

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay on op - Ge the daily news in your inbox