Galaxy S8 söylentileri, rekabette Samsung’a avantaj sağlıyor.

Samsung, gelecek sene piyasaya süreceği amiral gemisinde de önemli bir yeniliğe imza atmaya hazırlanıyor.

Bu donanım ile Samsung dünyaya yeni bir bakış açısı kazandıracağına benziyor. Samsung Galaxy S8 hakkındaki en son dedikodu, kameraya konulacak yeni donanım.
Samsung, Galaxy S8’deki yeni kamera özelliğini avantaja çeviriyor.

ET Haberlerine göre: Yeni kamera teknolojisi, önümüzdeki yıl amiral gemisinin ön kamerasında yer alacak. Arka kamera tarafından çekilen resimlerin hızını ve doğruluğunu iyileştirmek için kullanılan aktüatör sürücüsü otofokus teknikleri, 2017 yılının akıllı telefonu için selfie kamerası’na gelecek.

Samsung, Galaxy S8'deki yeni kamera özelliğini avantaja çeviriyor.

Samsung Galaxy S8’in ön kısmında video aramaları ve öz çekim fotoğraflarının kalitesini yükseltmek için 5 megapiksel çözünürlüklü bir selfie kamerası yer alacak. Buna göre ön kamerada tıpkı arka kamerada olduğu gibi otofokus özelliğinin kullanılacağı öne sürülüyor. Ön kamerada telefonların birçoğunda otofokus bulunmuyor. Samsung arka kamera teknolojisinde önemli gelişmeler yaptı. Bu nedenle Galaxy S7 tartışmasız dünyanın en iyi kamerasına sahip.

OKU ►  Kargolarınız paraşütle evinize gelecek

Güney Koreli şirket, Galaxy S8’deki yeni kamera özelliğini avantaja çeviriyor.

Galaxy Note 7’deki çöküşü Samsung‘un tüketici ile olan istikrarına zarar vereceği endişesi vardı. Ama son veriler, tüketicilerin toplu hafızasının yangın çıkaran Note 7’yi unuttuğunu ileri sürüyor.

OKU ►  Telefonunuz size özel ideal kıyafeti tasarlayacak

Zaman Note 7’deki kötü haberleri unutturdu. Geriye kalan tek şey Galaxy S8’in geliştirilmiş özelliklerinin merak edildiği oldu gibi görünüyor.

Recent Articles

spot_img

Related Stories

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay on op - Ge the daily news in your inbox