‘Game of Thrones’ ölüm sahnelerinin kara kalem çalışması

Kansız, acısız

‘Game of Thrones’u seviyorsunuz ama kan görmeye tahammülünüz yok mu? O halde sizin için bir videomuz var! Tüm ana karakterlerin ölümünü, gerçekçi şiddet grafikleri olmadan izleyebilirsiniz. Avusturyalı sanatçı HansoArt, Ned Stark’tan Joffrey Baratheon’ın ölümüne kadar herkesin ölümünü yansıtan el çizimlerinden oluşan bir video yapmış.

Söz konusu ölümler zinciri, her bir kişinin portrelelerini içeren spiralle bağlanmış defterde yer alıyor. Pazar günü yayınlanan video tek çekimde hazırlanmış ve sanatçının her bir karakterin ölüm şeklini betimlerken fırçasını kullanarak yaptığı işin mahiyetini yansıtıyor. Video, Viserys Targaryen (Daenerys Targaryen’in kardeşi)’in yüzünün altın rengi boya ile boyanmasıyla başlıyor.

OKU ►  Siz siz olun, 2018'den önce Bluetooth cihaz almayın!

Çalışma karşısında saygıyla reverans yapma ihtimaliniz yüksek. Video bütün olarak değerlendirildiğinde, etkileşimli sanatın akıllı şekilde uygulanmış halini yansıtıyor. Aynı zamanda Temmuz ayındaki yeni sezon öncesinde gerçekleşen önemli olayları da bu vesileyle yeninde yad etmiş olabilirsiniz.

Recent Articles

spot_img

Related Stories

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay on op - Ge the daily news in your inbox