Gears of War’a sevgililer gününde “Romantik” güncelleme

Date:

Yeni güncellemeyle oyuna tonla yeni içerik geliyor

Sevgililer gününün gelmesine günler kala Microfost, oyuncuların kalbini çalmak için tam bir hafta sürecek Gears of War 4 ekinliği düzenliyor.

Şubat’ın 10’unda başlayacak bir haftalık etkinlikle serinin sevilen çok oyunculu oyun modu Torque Bow Tag geri geliyor. Sınırlı süre geçerli olacak etkinlikte Sevgililer Günü temalı hediyeler, yeni bir karakter ve iki yeni harita (Impact Dark ve War Machine) da gelecek.

Her ne kadar Sevgililer Günü sebebiyle düzenlenen etkinlik bir hafta sonra sona erecek olsa da yeni gelecek haritalar kalıcı olacak. Impact Dark haritası Gears of War 4’de halihazırda bulunan Impact haritasının yeniden düzenlenmiş versiyonu. Orijinal haritanın gündüz teması karanlık bir gece atmosferiyle değiştiriliyor.

Etkinlikle gelecek olan diğer harita War Machine ise serinin ilk oyununda bulunan aynı isimli haritanın yeniden canlandırılmış hali. Harita Gears of War 4’e ilk kez geliyor. War Machine, soluk tren atmosferi tarzından görkemli bir COG yerleşkesine dönüşmüş. Her ne kadar haritanın çehresi büyük bir değişime uğramış olsa da oyunun yapımcılar The Coalition, haritanın oyuncuların hatırladığı temel dizayna bağlı kaldığını ifade etti.

Yapımcılar oyuncuları çileden çıkartan bazı kötü özellikleri de yeni güncellemeyle düzeltmiş. Bunların başında ise oyunun Guardian Mode’u geliyor.

Oyunun season passine sahip olan oyuncular yeni haritalara bugün itibariyle ulaşabilecek. Geri kalanların ise 10 Şubatı beklemesi gerekecek.

Ali İlterhttps://teknoformat.com/author/ali
Bilgi teknolojileri yöneticisi, Teknoloji ve Teknolojik gelişmeler, her zaman ilgisini çekmiştir. Teknolojik araştırma ve geliştirme konusunda uzmanlığıyla ekip lideridir.

Leave A Reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Paylaş

Popular

More like this
Related

Permolit Boya’dan Uzun Ömürlü Sağlam Yalıtım

Permolit Boya’dan Uzun Ömürlü Sağlam Yalıtım Akçalı Boya ve Kimya...

Kara Cuma (Black Friday) çılgınlığı nedir?

Kara Cuma (Black Friday) Şükran Günü’nün (Thanksgiving Day) ertesi sabahında...

BitCoin Nedir? CryptoCurrency Kripto Para Nedir?

BitCoin Nedir? CryptoCurrency Kripto Para Nedir? Bitcoin nedir, Kripto para...

iPhone 8’deki FACE ID özelliği sınırları zorluyor!

iPhone 8’deki Face ID fonksiyonları herkesi şaşırttı Son zamanlarda gündemimizden...