Gears of War’a sevgililer gününde “Romantik” güncelleme

Yeni güncellemeyle oyuna tonla yeni içerik geliyor

Sevgililer gününün gelmesine günler kala Microfost, oyuncuların kalbini çalmak için tam bir hafta sürecek Gears of War 4 ekinliği düzenliyor.

Şubat’ın 10’unda başlayacak bir haftalık etkinlikle serinin sevilen çok oyunculu oyun modu Torque Bow Tag geri geliyor. Sınırlı süre geçerli olacak etkinlikte Sevgililer Günü temalı hediyeler, yeni bir karakter ve iki yeni harita (Impact Dark ve War Machine) da gelecek.

Her ne kadar Sevgililer Günü sebebiyle düzenlenen etkinlik bir hafta sonra sona erecek olsa da yeni gelecek haritalar kalıcı olacak. Impact Dark haritası Gears of War 4’de halihazırda bulunan Impact haritasının yeniden düzenlenmiş versiyonu. Orijinal haritanın gündüz teması karanlık bir gece atmosferiyle değiştiriliyor.

Etkinlikle gelecek olan diğer harita War Machine ise serinin ilk oyununda bulunan aynı isimli haritanın yeniden canlandırılmış hali. Harita Gears of War 4’e ilk kez geliyor. War Machine, soluk tren atmosferi tarzından görkemli bir COG yerleşkesine dönüşmüş. Her ne kadar haritanın çehresi büyük bir değişime uğramış olsa da oyunun yapımcılar The Coalition, haritanın oyuncuların hatırladığı temel dizayna bağlı kaldığını ifade etti.

OKU ►  Linkedin, işverenlerin, en çok çalışan aradığı meslekleri açıkladı
OKU ►  Elite: Dangerous NASA’nın keşfettiği Trappist-1 yıldız sistemini tahmin etmiş

Yapımcılar oyuncuları çileden çıkartan bazı kötü özellikleri de yeni güncellemeyle düzeltmiş. Bunların başında ise oyunun Guardian Mode’u geliyor.

Oyunun season passine sahip olan oyuncular yeni haritalara bugün itibariyle ulaşabilecek. Geri kalanların ise 10 Şubatı beklemesi gerekecek.

Recent Articles

spot_img

Related Stories

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay on op - Ge the daily news in your inbox