Giyilebilir Misfit’inizle tarzınızı konuşturun

Date:

600 renk ve kayış kombinasyonu ile sizde kendi stilinizi oluşturabilirsiniz

Kendi stil tercihlerinizi giydiklerinizle ifade edebildiğinizi biliyoruz. Ancak giyilebilir teknolojik cihazlarla tarzınıza tarz katabileceğini biliyor muydunuz? Misfit markasının giyilebilir teknolojik saat ve aksesuarları ile bunu gerçekleştirebilirsiniz. 600 renk ve kayış kombinasyonu ile sizde kendi stilinizi oluşturabilirsiniz.

Moda ve giyilebilir teknoloji endüstrisi çizgili ile ekose gibi birbiriyle çatışırlar. Çünkü teknoloji şirketlerinin tarz konusunda yetkin değildir ya da moda ekolü onun tam tersi.

Misfit, iyi tasarlanmış ve göz dolduran saat ve aksesuarlarıyla, müşterilerine desen anlamında pek çok seçenek sunan bir şirket. Bu anlamda giyilebilir teknoloji ürünlerinin iyi bir temsilcisi. Kendi Misfit’ini Tasarla adında bir hizmeti dahi var.

İlgili resim

Web sitesinden Phase, Ray, Shine 2 ya da yakında satışa sunulacak olan Android Wear Vapor smartwatch’ı (akıllı saat) sipariş edebilirsiniz. Böylece çok çeşitli cihaz ve kayış renklerini birbiriyle eşleştirebilir, ardından kendi tasarladığınız saatin nasıl göründüğünü anında görebilirsiniz. İstediğiniz tarzda bir akıllı saat oluşturabilir, üzerinde istediğiniz değişikliği yapabilir ve en son içinize sinen şekliyle satın alabilirsiniz. Tarzına güvenen ve kendini ifade etmeyi her alanda seven kişiler için oldukça güzel bir haber.

Smartwatch ve izci renk seçenekleri olarak alınacak cihaza bağlı olarak gri, gül, gümüş, gece ve şampanya renklerini sunuyor. Aşağıdaki görseldeki dibi spor için (silikon), naylon veya deri bandajlarına yaklaşık olarak 18 renk arasından karar verebilirsiniz.

misfit ile ilgili görsel sonucu

Şirketin ifadelerine göre renk seçenekleri ile yaklaşık olarak 600 eşsiz kombinasyon oluşturabilmek mümkün. Ancak yıl sonuna kadar bunu 1000’e çıkarmayı hedefliyorlar. An itibariyle en düşük smartwatch fiyatı 150$, ayrıca 20$ kayış ücreti bulunuyor. Yani en düşük fiyatıyla bir smartwatch için 170$ ödemek gerekiyor.

Leave A Reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Paylaş

Popular

More like this
Related

Permolit Boya’dan Uzun Ömürlü Sağlam Yalıtım

Permolit Boya’dan Uzun Ömürlü Sağlam Yalıtım Akçalı Boya ve Kimya...

Kara Cuma (Black Friday) çılgınlığı nedir?

Kara Cuma (Black Friday) Şükran Günü’nün (Thanksgiving Day) ertesi sabahında...

BitCoin Nedir? CryptoCurrency Kripto Para Nedir?

BitCoin Nedir? CryptoCurrency Kripto Para Nedir? Bitcoin nedir, Kripto para...

iPhone 8’deki FACE ID özelliği sınırları zorluyor!

iPhone 8’deki Face ID fonksiyonları herkesi şaşırttı Son zamanlarda gündemimizden...