Google Allo mesajlaşma uygulamasına beklenen özellik geldi!

Google Allo’da artık gelen mesaja tepki verebileceksiniz

Geçtiğimiz yıl, Google tarafından kullanıma sunulan mesajlaşma uygulaması Google Allo’ya yeni bir özellik eklendi. Bildiğiniz üzere, Google Allo, Google tarafından, Android ve iOS platformundaki akıllı cihazlar için geliştirilen bir sohbet uygulamasıdır. Google Allo, WhatsApp başta olmak üzere, anlık mesajlaşma platformlarında sohbet ederken kullanıcıların restoran aramak ya da herhangi başka bir sebepten çok sık ara vermek zorunda kaldığından ötürü ihtiyaç duyulduğunda kullanıcıya yardımcı olan ve sohbeti ara vermeden sürdürmesini sağlayan bir mesajlaşma uygulaması olarak geliştirildi.

Google Allo uygulamasında, akıllı yanıt özelliği ile mesajlara yalnızca bir dokunuş ile karşılık verip, hızlıca “Evet” gibi bir cevap gönderebiliyorsunuz. Akıllı yanıt özelliği ayrıca, gönderilen fotoğraflar için kullanıcının stiline uygun cevaplar da önerebiliyor. Bugün gelen bir haber ise, uygulamaya yeni bir özelliğin eklendiğini bildirdi. Google Allo’ya beklenen özellik mesajlara tepki gösterebilme özelliği eklendi. 14.sürüm olarak tanıtılan bu yeni sürüm ile beraber artık mesajlaşma anlık tepkiler verilebilmesini sağlıyor.

OKU ►  Motorola’nın yeni akıllı telefonu Moto G5S Plus’ın yeni görüntüleri sızdı

Google Allo’da artık gelen mesaja tepki verebileceksiniz

Bugün gelen bu yeni özellik, Google Allo ve Duo’nun lideri Amit Fulay tarafından Twitter üzerinden doğrulandı. Yeni gelen özellik ile, artık arkadaşlarınızdan gelen mesajlara çeşitli tepkiler verebilecek ve bunu da tek bir harf dahi yazmadan sadece listedeki tepki görsellerinden birini seçerek yanıt verebileceksiniz. Gelen yeni güncelleme ile bu özellik bugünden itibaren dağıtılmaya başlandı. Fakat, tüm kullanıcılara ulaşması birkaç günü alabilir. Güncellemeyi yaptıktan sonra, siz de arkadaşlarınız ile mesajlaşırken anlık tepkiler verebilirsiniz. Bizi takipte kalın!

Recent Articles

spot_img

Related Stories

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay on op - Ge the daily news in your inbox