Gran Turismo Sport, 17 Ekim’de piyasaya çıkacak!

En iyi sürüş simülatörü oyunu Gran Turismo Sport satışa çıkıyor

Konsol oyunları denildiği zaman aklımıza gelen ilk isim Gran Turismo Sport olacaktır. Bütün zamanların en iyi sürüş simülatörü Gran Turismo Sport’un nihayet piyasaya çıkacağı tarih belli oldu. Ve, açıklanan bu tarih ile birlikte bir de oyun için fragman yayınlandı. Uzun zamandır beklenen Gran Turismo Sport 17 Ekim’de Kuzey Amerika’da ve 18 Ekim’de de Avrupa’da piyasaya çıkacak. Aslında, oyun severler tarafından geçtiğimiz Kasım ayında çıkması beklenen oyun, daha kaliteli bir iş çıkarmak adına geçtiğimiz Ağustos ayında piyasaya çıkış tarihini ertelediğini açıklamıştı. Ancak, oyunun yaratıcısı Polyphony, Mart ayı içerisinde başladığı kapalı beta safhasını tamamladı ve artık oyunu parlatmanın son aşamasında.

Polyphony başkanı Kazunori Yamauchi, başlatma tarihinin yanı sıra, mevcut tüm araç ve parçalar da dahil olmak üzere, şimdi ve yayın arasında oyun hakkında daha fazla bilginin açıpa çıkacağını belirtti. Yamauchi, bir blog yayınında ise, “Grafik, ses ve fizik simülasyonu açısından benzeri daha önce hiç görülmemiş bir deneyim sunacağız” dedi. Ve, ek olarak da, “ PlayStation’da bunun tadını çıkarabileceğiniz görsel efektler yaratmaya çalıştık” dedi.

OKU ►  Samsung Galaxy S8 Mini, Geekbench’te ortaya çıktı!

Öte yandan, standart pakete ek olarak Gran Turismo Sport’un diğer birkaç baskısı da mevcut olacak. Ve, paket, Limited Edition, Digital Deluxe Edition, ek avatarlar, oyun içi krediler ve diğer ikramiyeleri de içerecektir. Fiyatlandırılması ise, 70 ila 80 dolar arası olarak belirlendi. Şimdi, sizleri oyunun tanıtım videosu ile baş başa bırakıyorum.

Recent Articles

spot_img

Related Stories

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay on op - Ge the daily news in your inbox