Griffin Connected Toaster, akıllı ekmek kızartıcı

Griffin Connected Toaster, akıllı ekmek kızartıcı

Aslında kimsenin akıllı tost makinesine ihtiyacı varmış gibi görünmüyor. Hayatınız boyunca ekmeğinizi dilediğiniz derecede kızartmak için bir düğme veya kol ile ayarladınız. Ama belki mükemmel tostu kaçırdık çünkü pişirme deneyimini ince ayarlama fırsatı ile gerçekleştiremedik. Griffin, kahvaltı düşkünleri için Bluetooth özellikli ekmek kızartma makinesi ile geliyor. Griffin Connected Toaster, akıllı ekmek kızartıcı.

100 ABD doları fiyatıyla Griffin “Connected Toaster”, Ekmeğinizin çeşidi ve ekmeğinizi ne kadar kızartmak istediğinizi belirlemek için ayarların bulunduğu uygulamaya bluetooth ile bağlanır. Mükemmel kombinasyonu saptadıktan sonra, kızarmış ekmek profilinizi kaydedebilirsiniz.

Tabi orada bitmiyor. Uygulama ekmeğiniz hazırlandığında telefonunuza bir bildirim gönderir. Bildirimler şirketin akıllı aynası “Connected Mirror” ve akıllı kahve makinesi “Connected Coffee Maker” ile çalışıyor, bu nedenle, tüm griffin smart ekosistemini satın alırsanız, kahvaltınızın önemli bir bölümünün hazır olduğu sırada saçınızı fırçalarken aynanız tarafından uyarabilirsiniz.

Elbette, ekmek hazır olduğunda normal bir ekmek kızartıcısının zil sesi ile sizi haberdar edeceğini söyleyebilirsiniz. Muhtemelen geleneksel ekmek kızartıcısındaki ayarlamalar, bir uygulama olmadan gayet güzel çalışıyordur. Ama düşünün. Zaten telefonunuzu kesintisiz olarak izliyorsunuz ve bir kedi kedi videosunu yayınlamanız gerçekten önemli olduğu için kaç kez yemeğinizi yaktınız? Böyle düşününce biraz daha mantıklı geliyor sanki.

OKU ►  CES 2017'de sergilenen en uçuk 10 ürün

Recent Articles

spot_img

Related Stories

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay on op - Ge the daily news in your inbox