Griffin Connected Toaster, akıllı ekmek kızartıcı

Date:

Griffin Connected Toaster, akıllı ekmek kızartıcı

Aslında kimsenin akıllı tost makinesine ihtiyacı varmış gibi görünmüyor. Hayatınız boyunca ekmeğinizi dilediğiniz derecede kızartmak için bir düğme veya kol ile ayarladınız. Ama belki mükemmel tostu kaçırdık çünkü pişirme deneyimini ince ayarlama fırsatı ile gerçekleştiremedik. Griffin, kahvaltı düşkünleri için Bluetooth özellikli ekmek kızartma makinesi ile geliyor. Griffin Connected Toaster, akıllı ekmek kızartıcı.

100 ABD doları fiyatıyla Griffin “Connected Toaster”, Ekmeğinizin çeşidi ve ekmeğinizi ne kadar kızartmak istediğinizi belirlemek için ayarların bulunduğu uygulamaya bluetooth ile bağlanır. Mükemmel kombinasyonu saptadıktan sonra, kızarmış ekmek profilinizi kaydedebilirsiniz.

Tabi orada bitmiyor. Uygulama ekmeğiniz hazırlandığında telefonunuza bir bildirim gönderir. Bildirimler şirketin akıllı aynası “Connected Mirror” ve akıllı kahve makinesi “Connected Coffee Maker” ile çalışıyor, bu nedenle, tüm griffin smart ekosistemini satın alırsanız, kahvaltınızın önemli bir bölümünün hazır olduğu sırada saçınızı fırçalarken aynanız tarafından uyarabilirsiniz.

Elbette, ekmek hazır olduğunda normal bir ekmek kızartıcısının zil sesi ile sizi haberdar edeceğini söyleyebilirsiniz. Muhtemelen geleneksel ekmek kızartıcısındaki ayarlamalar, bir uygulama olmadan gayet güzel çalışıyordur. Ama düşünün. Zaten telefonunuzu kesintisiz olarak izliyorsunuz ve bir kedi kedi videosunu yayınlamanız gerçekten önemli olduğu için kaç kez yemeğinizi yaktınız? Böyle düşününce biraz daha mantıklı geliyor sanki.

Leave A Reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Paylaş

Popular

More like this
Related

Permolit Boya’dan Uzun Ömürlü Sağlam Yalıtım

Permolit Boya’dan Uzun Ömürlü Sağlam Yalıtım Akçalı Boya ve Kimya...

Kara Cuma (Black Friday) çılgınlığı nedir?

Kara Cuma (Black Friday) Şükran Günü’nün (Thanksgiving Day) ertesi sabahında...

BitCoin Nedir? CryptoCurrency Kripto Para Nedir?

BitCoin Nedir? CryptoCurrency Kripto Para Nedir? Bitcoin nedir, Kripto para...

iPhone 8’deki FACE ID özelliği sınırları zorluyor!

iPhone 8’deki Face ID fonksiyonları herkesi şaşırttı Son zamanlarda gündemimizden...