Günün indirileni: RiskyPhone

Günün indirileni: RiskyPhone navigasyon oyunu

Temel renkleri içeren uygulama günün ücretsiz indirilen oldu. Kırmızı, mavi,mor… Günün indirileni: RiskyPhone navigasyon oyunu oldu. Ücretsiz olarak indirilebilen bir oyun olan RiskyPhone’un amacı gayet basit. Treni kaçırmamak ve bunun için bir an önce istasyona doğru yol almak.Yoldaki diğer yayalar ile birlikte yürümeniz gerekiyor. Yeterince beceremezseniz birbirinize çarpabilirsiniz ancak bu oyunu bitirmenize engel değil. Ancak yoldaki arabalara çarparsanız ölürsünüz.

Sokaklarda gezerken ellerimizdeki akıllı telefonlar sebebiyle yola konsantrasyonumuz oldukça azaldı. Yolda yürümek bile zaman zaman oldukça zor haline gelebiliyor.

 

Google haritalar kadar kullanışlı olmamasına rağmen bu uygulama ekrana dokunarak renk seçenekleri sunan bir şekilde tasarlanmış. İlerlemek için renk değişiklikleri yapmanız ve hedeflerinize ulaşmanız bekleniyor. Mavi ya da mora basarsanız ilerliyorsunuz.Yalnızca hızınızı ayarlamanız gerekiyor. Karşıdan karşıya geçerken mora basıp birden arabanın altında kalmak istemezsiniz.

Dokun, kaydır, çarpıştır
Navigasyonun üzerindeki mouse ve klavyenin kullanımı sebebiyle çalışması biraz zaman alıyor. Klavyenin üzerindeki WASD harflerini kullanarak hareket ediyorsunuz. A ve S harfleriyle sağa ve sola bakabiliyorsunuz. Aynı zamanda mouse kullanarakta karakterin yönünü değiştirmeden etrafınıza bakabilirsiniz. Bu uygulama oldukça güzel bir oyun uygulaması, Kullanıcı oylamalarına göre de eğlenceli bulunuyor. Klasik yol ve saha oyunlarına benzerliğiyle tam olarak olmasa da QWOP’ı anımsatıyor.

OKU ►  E3 2017: Hapisten kaçış konulu A Way Out 2018'de çıkıyor

Recent Articles

spot_img

Related Stories

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay on op - Ge the daily news in your inbox