Günün indirileni: RiskyPhone

Date:

Günün indirileni: RiskyPhone navigasyon oyunu

Temel renkleri içeren uygulama günün ücretsiz indirilen oldu. Kırmızı, mavi,mor… Günün indirileni: RiskyPhone navigasyon oyunu oldu. Ücretsiz olarak indirilebilen bir oyun olan RiskyPhone’un amacı gayet basit. Treni kaçırmamak ve bunun için bir an önce istasyona doğru yol almak.Yoldaki diğer yayalar ile birlikte yürümeniz gerekiyor. Yeterince beceremezseniz birbirinize çarpabilirsiniz ancak bu oyunu bitirmenize engel değil. Ancak yoldaki arabalara çarparsanız ölürsünüz.

Sokaklarda gezerken ellerimizdeki akıllı telefonlar sebebiyle yola konsantrasyonumuz oldukça azaldı. Yolda yürümek bile zaman zaman oldukça zor haline gelebiliyor.

 

Google haritalar kadar kullanışlı olmamasına rağmen bu uygulama ekrana dokunarak renk seçenekleri sunan bir şekilde tasarlanmış. İlerlemek için renk değişiklikleri yapmanız ve hedeflerinize ulaşmanız bekleniyor. Mavi ya da mora basarsanız ilerliyorsunuz.Yalnızca hızınızı ayarlamanız gerekiyor. Karşıdan karşıya geçerken mora basıp birden arabanın altında kalmak istemezsiniz.

Dokun, kaydır, çarpıştır
Navigasyonun üzerindeki mouse ve klavyenin kullanımı sebebiyle çalışması biraz zaman alıyor. Klavyenin üzerindeki WASD harflerini kullanarak hareket ediyorsunuz. A ve S harfleriyle sağa ve sola bakabiliyorsunuz. Aynı zamanda mouse kullanarakta karakterin yönünü değiştirmeden etrafınıza bakabilirsiniz. Bu uygulama oldukça güzel bir oyun uygulaması, Kullanıcı oylamalarına göre de eğlenceli bulunuyor. Klasik yol ve saha oyunlarına benzerliğiyle tam olarak olmasa da QWOP’ı anımsatıyor.

Leave A Reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Paylaş

Popular

More like this
Related

Permolit Boya’dan Uzun Ömürlü Sağlam Yalıtım

Permolit Boya’dan Uzun Ömürlü Sağlam Yalıtım Akçalı Boya ve Kimya...

Kara Cuma (Black Friday) çılgınlığı nedir?

Kara Cuma (Black Friday) Şükran Günü’nün (Thanksgiving Day) ertesi sabahında...

BitCoin Nedir? CryptoCurrency Kripto Para Nedir?

BitCoin Nedir? CryptoCurrency Kripto Para Nedir? Bitcoin nedir, Kripto para...

iPhone 8’deki FACE ID özelliği sınırları zorluyor!

iPhone 8’deki Face ID fonksiyonları herkesi şaşırttı Son zamanlarda gündemimizden...