Gwent Nedir? Nasıl Oynanır? Cevapları Rehber videomuzda

Minik bir kart oyunu olan Gwent, tarihe geçecek potansiyele sahip

Daha önce 800’den fazla ödül almış olan The Witcher III:Wild Hunt adlı oyun içinde karşılaştığımız mini bir kart oyunuydu GwentBu mini oyun da en az ana oyun kadar sevildi ve yapımcı firma olan CD Projekt Red bu mini oyunu müstakil bir oyun yapmaya karar verdi.

Tüm zamanların en iyisi olmaya aday olan The Witcher III, Nasreddin hocanın kazanı misali doğurdu ve bence bu oyun da benzersiz bir oyun olarak oyun tarihine geçecek potansiyele sahip.

Oyunun kapalı beta sürümü için kayıt olabilirsiniz

Oyun Free to Play yani oynaması ücretsiz bir oyun fakat her ücretsiz oyunda olduğu gibi oyun içi içerik satın alma mevcut. Her hangi bir içerik almadan da oyunu oynamak ve eğlenmek mümkün, fakat iş rekabete gelince rakiplerinize karşı üstünlük sağlamak yada en azından onlarla dengeli olabilmek için oyun içi içerik alma ihtiyacı duyabilirsiniz. Oyun şu an kapalı beta aşamasında, eğer siz de denemek isterseniz kapalı beta için kayıt olabilirsiniz.

Lafı fazla uzatmadan sizleri, Gwent nedir? Nasıl oynanır? sorularına yanıt verdiğimiz video’muzla baş başa bırakıyoruz.

Oyunun detaylarına dair başka videolar da önümüzdeki günlerde Youtube kanalımızda olacak, bizi takip etmeyi ve kanalımıza abone olmayı unutmayın.

OKU ►  Ubisoft, Avatar evreni temalı yeni oyununu duyurdu

Recent Articles

spot_img

Related Stories

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay on op - Ge the daily news in your inbox