Bu oyun suç işlendikten sonra başlıyor

Oyunda amaç mümkün olduğunca delil karartmak

Bir çok hayalet aksiyon oyunu Hitman, ya da bir hırsız ya da düşmanları acele tarafından ortadan kaldıracak bir karakter olmanıza olanak sağlar. Peki ya oyunda cesetleri imha edecek kişi siz olsaydınız? Curve Digital ve iFun4all’un hazırladıkları ‘Serial Killer’ oyununun konusu tam olarak böyle bir şey. Yüksek oranda stilize edilmiş, 70’li yılların temalarıyla bezenmiş oyunda polislerin takibinden sıyrılmak için cesetleri imha ediyor ve kan lekelerini temizliyorsunuz. Oyunu şöyle tasavvur edin : Hotline Miami seviyesinde bir oyunun içine atılmış bir tutam Viscera Cleanup Detail.

Oyunun yapımcıları aynı zamanda bir miktar belirsizlik de katmışlar oyuna. Cesetler her zaman aynı yerde olmayacakları gibi gerçek dünya saati de oyunun içine yansıtılacak. Karanlık ortamda oynamayı tercih ederseniz, oyunu gece vaktinde oynayabilirsiniz. Oyun aynı zamanda hızlıca karar veren ya da hareketlerini titiz planlar dahilinde gerçekleştiren oyuncu tiplerinden hangisi olduğunuzu da ortaya koyuyor.

OKU ►  Oyun oynayan sayısı 30 milyona ulaştı

Oyunun bu yaza kadar çıkışı beklenmiyor fakat kullanacağınız platforma göre oynanabilir olacak : Linux, Mac ve Windows’ta Steam üzerinden, ve aynı zamanda PS4 ve Xbox One platformlarında erişilebilir olacak. Eğer beklemek istemiyorsanız oyunu Steam’in ‘Erken Erişim’ programı üzerinden satın alabilirsiniz. Oyuna aşinalık kazandığınız müddetçe oynama şevkini kaybedip kaybetmeyeceğiniz hakkında yorum yapmak biraz zor olmakla birlikte diğer oyunlarla benzerlik taşıyan ayarları tekrarlamayan üslupta bir oyun görmek güzel olsa gerek.

OKU ►  Until Dawn’ın tamamlanmış hali prototipinden çok farklı

Recent Articles

spot_img

Related Stories

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay on op - Ge the daily news in your inbox