HTC “Ocean Life” özellikleri ortaya çıkmaya başladı

HTC “Ocean Life” özellikleri ortaya çıkmaya başladı

HTC, bazı söylentilere göre, şu anda Ocean Life olarak bilinen yeni bir orta segment akıllı telefon üzerinde çalışıyor. Geçtiğimiz günlerde, Twitter’da bu haberi paylaşan LiabTooFeR’ye göre, akıllı telefon, Snapdragon 660 işletim sistemi ve Edge Sense özelliği ile piyasaya çıkmaya hazırlanıyor. Leaker’ın iddiasına göre, tanıtımı yaklaşan olan akıllı telefonun FULL HD çözünürlüğü olacak.

HTC’nin Ocean Life olarak bilinen akıllı telefonuna dair henüz pek fazla bir bilgi açıklanmadı. Fakat, akıllı telefonun, Snapdragon 660 yonga seti ile gücünü alacağı sızıntılar arasında. Ayrıca, cihazın iki adet ön ve arka olmak üzere 16 Mp kamerasının olacağı da söyleniyor. Ocean Life adlı akıllı telefonun pil kapasitesine gelecek olursak, tam 2,600 mAh bataryaya sahip olacak ve Android 7.1.1 Nougat’ı HTC’nin Sense 9.0 ile çalıştıracak.

OKU ►  Samsung, Bixby destekli bir akıllı hoparlör üzerinde çalışıyor

Daha da enteresan olan şey, Ocean Life’ın şirketin amiral gemisi akıllı telefonu olan U11’de yerini alan Edge Sense teknolojisi ile geldiği de söylentiler arasında. Bu teknoloji temelde akıllı telefon ile istediğiniz uygulamayı açmanızı sağlar. Bu konuda daha fazla bilgi için aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz. HTC’nin Ocean Life’ı ile sesi kulağınızda ince ayar yapabilme özelliğine sahip USOnik kulaklıklar da kutu içerisinde bulunacak. Ne yazık ki, akıllı telefonun tam olarak ne zaman çıkacağına ve fiyat etiketinin ne kadar olacağına dair henüz bir haber yok.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here