Hugo Boss ve Tommy Hilfiger

Touch ve TH24/7You

Altı ay önce yeni Android Wear donanımı çıkacağından ümitlenmemeliyiz gibi görünüyordu fakat şimdi son moda markaları Hugo Boss ve Tommy Hilfiger ile birlikte birkaç firma saatlerinin tanıtımını yapar oldular.

2017 Baselworld’de iki marka da Android 2.0 saatlerini tanıttılar. ‘Touch’ adlı Hugo Boss saati deri kordon opsiyonu ile klasik, formal bir saat görünümüne sahip. Wareable’ın söylediğine göre saatte kalp atışı oranı sensörü mevcut değil fakat NFC (Yakın Alan İletişimi) teknolojisi ile birlikte gelecek. Ağustos ayında piyasaya çıkacak olan saatin fiyatının 395$ olması bekleniyor.

OKU ►  ‘Guess’ marka Android Wear saatler klasik ve akıllı

Tommy Hilfiger’ın saati, TH24/7You olarak adlandırılıyor. Bu model daha rahat ve spor bir görünüme sahip.

Saatin metal kordonu ve oldukça marka ve yurtsever yüzü var. Maalesef saatin kalp atışı oranı monitörü ya da NFC’si yok ve buna rağmen fiyatı 299$. Her iki Android 2.0 saatin özellikleri ile ilgili bilgi şimdilik oldukça yetersiz. Ne büyüklükte olacakları ya da ne tip özelliklere sahip olduklarını bilmiyoruz. Aynı zamanda hangi piyasalara yönelik hazırlandıkları hakkında da detaylı bir bilgi mevcut olmamakla birlikte, konu ile ilgili daha geniş bilgi sahibi olunduğunda bilginize sunacağız.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here