IllumiBowl lamba

Aydınlatma ve hijyen bir arada

IllumiBowl’un harekete duyarlı, çok renkli tuvalet gece lambası saçma bir fikir gibi gelmiş olabilir fakat gülmeyin: tuvalete girdiğinizde ışığı yakmayanlardansanız, bu lamba pratik bir çözüm olabilir. Ve görünen o ki yeterince kişi konsept modelden satın almış olacak ki ürünün devamı da geliyor. Firma şimdi mevcut sete antiseptik temizleme fonksiyonu ekleyen ikinci nesil IllumiBowl lamba modelini kitle fonlamasına açıyor.

https://youtu.be/kaCszcXM9H4

Yeni cihaz ultraviyole olmayan yüksek yoğunluklu ışığı bakterileri öldürürken insanlara zarar vermeyen bir diyot içeriyor. Tabii bu tuvaletinizin hemen sterilize olacağı anlamına gelmiyor fakat tuvalet fırçalama sezonları arasında kafanızın rahat etmesini sağlayabilir.

Yeni tasarım aynı zamanda AAA’dan AA bataryalarına geçiş yaparak batarya ömrünü iki katına çıkarıyor. Daha ince tasarımıyla porselen tahtınızın hemen yanında asılı duran zarif bir eşya görünümü kazanıyor. 10$’lık fon destek fiyatı (perakende fiyatının yarısı) bir deneme yapmak için yeterince düşük. Yazımızın yazıldığı sıralarda projenin fonu bütünüyle tamamlanmıştı. Bu nedenle Temmuz’a kadar cihazın elinizde olması ihtimali yüksek.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here