‘İnanılmaz Aile 2’ 14 yıl sonra kaldığı yerden devam edecek!

Date:

Disney ile Pixar’ın hazırladığı İnanılmaz Aile 2 (Incredibles 2) geri dönüyor

Disney ile Pixar’ın 13 sene önce beraber hazırladığı İnanılmaz Aile (The Incredibles), 2005 yılının Ocak ayında ülkemiz ve birçok ülkede vizyona girmişti. İlk günden itibaren gişe rekorları kıran İnanılmaz Aile, şimdi ikinci filmiyle sinemaseverlerle buluşmaya hazırlanıyor.

Yayın tarihi belli oldu

Pixar, merakla beklenen İnanılmaz Aile 2’nin yayın tarihiyle ilgili bilgi verdi. İnanılmaz Aile 2, 15 Haziran 2018 tarihinde vizyona girecek ve filmin müziklerini Michael Giacchino’nun yapacak.

Disney ile Pixar'ın hazırladığı İnanılmaz aile 2 (Incredibles 2) geri dönüyor

Pixar’ın Baş Tasarım Sorumlusu John Lasseter, yaptığı bir röportajda Incredibles 2’nin ilk filmin bittiği yerin hemen sonrasından devam edeceğini açıkladı. İlk filmin sonunda tüm ailenin süper kahraman kostümlerini giyindiğini görmüştük, işte hemen bu noktadan başlayarak ikinci filmi başlatıyoruz” diyerek açıklama yaptı.

[irp posts=”21092″ name=”Bu yaz mutlaka izlemeniz gereken 10 film”]

Bird ile yapılan ropörtajlarda ise film ile ilgili bilgi isteyenlere “Temel olarak aileyle ilgili bir hikaye” olduğunu söyleyerek detaylı bilgi vermek istemedi.

Disney ile Pixar’ın ortaklaşa hazırladığı inanılmaz aile filmi gerçekten çok ilgi çekmiş ve rekor seviyede izlenme elde etmişti. Sonuçta iki firma’da kendi sektöründe en iyilerden. Filmin hikayesi, seslendirme kalitesi, genç yaşlı her kesimin ilgisini çekti. Sinemaya çocuklarını götüren ailelerin, çocuklarından daha dikkatli bir şekilde filme odaklandığı bir gerçek. Buna bizzat ben kendim şahidim 🙂

Ali İlterhttps://teknoformat.com/author/ali
Bilgi teknolojileri yöneticisi, Teknoloji ve Teknolojik gelişmeler, her zaman ilgisini çekmiştir. Teknolojik araştırma ve geliştirme konusunda uzmanlığıyla ekip lideridir.

Leave A Reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Paylaş

Popular

More like this
Related

Permolit Boya’dan Uzun Ömürlü Sağlam Yalıtım

Permolit Boya’dan Uzun Ömürlü Sağlam Yalıtım Akçalı Boya ve Kimya...

Kara Cuma (Black Friday) çılgınlığı nedir?

Kara Cuma (Black Friday) Şükran Günü’nün (Thanksgiving Day) ertesi sabahında...

BitCoin Nedir? CryptoCurrency Kripto Para Nedir?

BitCoin Nedir? CryptoCurrency Kripto Para Nedir? Bitcoin nedir, Kripto para...

iPhone 8’deki FACE ID özelliği sınırları zorluyor!

iPhone 8’deki Face ID fonksiyonları herkesi şaşırttı Son zamanlarda gündemimizden...