Disney ile Pixar'ın hazırladığı İnanılmaz aile 2 (Incredibles 2) geri dönüyor

Disney ile Pixar’ın hazırladığı İnanılmaz Aile 2 (Incredibles 2) geri dönüyor

Disney ile Pixar’ın 13 sene önce beraber hazırladığı İnanılmaz Aile (The Incredibles), 2005 yılının Ocak ayında ülkemiz ve birçok ülkede vizyona girmişti. İlk günden itibaren gişe rekorları kıran İnanılmaz Aile, şimdi ikinci filmiyle sinemaseverlerle buluşmaya hazırlanıyor.

Yayın tarihi belli oldu

Pixar, merakla beklenen İnanılmaz Aile 2’nin yayın tarihiyle ilgili bilgi verdi. İnanılmaz Aile 2, 15 Haziran 2018 tarihinde vizyona girecek ve filmin müziklerini Michael Giacchino’nun yapacak.

Disney ile Pixar'ın hazırladığı İnanılmaz aile 2 (Incredibles 2) geri dönüyor

Pixar’ın Baş Tasarım Sorumlusu John Lasseter, yaptığı bir röportajda Incredibles 2’nin ilk filmin bittiği yerin hemen sonrasından devam edeceğini açıkladı. İlk filmin sonunda tüm ailenin süper kahraman kostümlerini giyindiğini görmüştük, işte hemen bu noktadan başlayarak ikinci filmi başlatıyoruz” diyerek açıklama yaptı.

OKU ►  Bu yaz mutlaka izlemeniz gereken 10 film

Bird ile yapılan ropörtajlarda ise film ile ilgili bilgi isteyenlere “Temel olarak aileyle ilgili bir hikaye” olduğunu söyleyerek detaylı bilgi vermek istemedi.

Disney ile Pixar’ın ortaklaşa hazırladığı inanılmaz aile filmi gerçekten çok ilgi çekmiş ve rekor seviyede izlenme elde etmişti. Sonuçta iki firma’da kendi sektöründe en iyilerden. Filmin hikayesi, seslendirme kalitesi, genç yaşlı her kesimin ilgisini çekti. Sinemaya çocuklarını götüren ailelerin, çocuklarından daha dikkatli bir şekilde filme odaklandığı bir gerçek. Buna bizzat ben kendim şahidim 🙂

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here