Instagram’a Hikayem özelliğinden sonra Arşiv özelliği de geldi

Instagram, profilinizde görmek istemediğiniz ama kaldırmaya da kıyamadığınız fotoğraflarınızı silmek yerine onları saklamanıza yardım ediyor

Silmek istediğiniz fotoğraflarınızı arşivleyin.

Yukarıda görmüş olduğunuz gibi, gecenin bir yarısı evde çekilmiş buzlu kahve karışımının olduğu özensiz bir Instagram fotoğrafınız ya da eski sevgilinizle geçirmiş olduğunuz mutlu tatil fotoğrafınız varsa silmek için hiç uğraşmayın. Çünkü, Instagram yeni arşiv özelliği ile sizi bu sıkıntıdan kurtarıyor.

Instagram, profilinizde görmek istemediğiniz ama kaldırmaya da kıyamadığınız fotoğraflarınızı silmek yerine onları saklamanıza yardım ediyor

Arşiv özelliği, Instagramdaki profil sayfanızı açtığınız zaman, üç nokta seçeneğinin bulunduğu kısımda yer alıyor. Ana sayfanızda olmasını istemediğiniz fotoğraflarınızı, arşiv özelliği sayesinde özel görüntüleme için kullanılabilir hale getirebiliyorsunuz. Bu özellik, Hikayenizde paylaşmak için seçtiğiniz herhangi bir şeyden, birincil Instagram gönderilerinizi farklı bir kategori içerisine sürükler. Ayrıca, kullanıcıların, Hikayem için çektikleri, fotoğraf ve klipleri, profillerine bırakmaktansa, daha kalıcı olarak paylaşmalarını sağlıyor.

TechCrunch sitesinden bir sözcü, arşiv seçeneğinin, sevmediğiniz fotoğraflarınıza kişisel olarak bakmak üzere özel bir alan gönderdiğini söyledi. Şirket, önümüzdeki aylarda arşiv özelliğinin kullanılabilirliğini artacağını ve bu özelliği henüz Instagram sayfalarında görmeyenler için de bunun birkaç hafta içerisinde sağlanacağını belirtti.

OKU ►  Twitter 360 derece canlı yayın özelliğini tanıtıyor

Recent Articles

spot_img

Related Stories

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay on op - Ge the daily news in your inbox