Instagramdan yeni bir özellik geliyor

Instagram gönderilere ‘Kaydet’ özelliğini devreye soktu

Buradaki asıl fikir, Instagram’ın reklam verenlerinden satın almak istediğiniz ürünlerin gönderilerini kaydederek geri dönüş yapabilmenizi sağlamak. Ayrıca özellik diğer yayınları da kaydetmenize imkan tanıyacak.

Instagram‘daki bu yenilikle, yeni bir kıyafet beğendiğinizde ya da herhangi bir ilham veren video izlediğinizde kaydedip tekrar daha sonra izlemek istediğinizde bu özelliği kullanabileceksiniz.

Bu yenilik potansiyel reklam verenler için çok güzel bir özellik olacağa benziyor. Kişiler reklam gönderilerini kaydedip daha sonra tekrar bakabilecekler. Bu da gayet güzel bir hizmet. Ayrıca bu özellik, işleriyle ilgili bir mesajı hatırlamak isteyen kişiler tarafından kullanılabilinir.

Instagram, kısa süre önce bir şirketin Instagram profil sayfasını doğrudan Facebook bilgilerine bağlamayı test etmeye başladı. Bu özellik, Facebook sayfalarına bir bağlantı koyuyor. Facebook testi doğruladı, ancak daha fazla yorum yapmaktan kaçındı.

Yeni özellik, Facebook’un kendi “Kaydet” seçeneğine benziyor. Daha sonra okumak veya izlemek istediğiniz bağlantı veya videolarda kullanılıyor. Instagram’da, videoları yer işaretlerine ekleyebilmek, en sevdikleri içeriği tekrar izlemek için geri dönecek olan kullanıcılar için bu özellik uygulamayı daha kullanılabilir hale getiriyor.

OKU ►  Konuşma servisi Discord ücretli ek hizmetlere başlıyor
OKU ►  Bu Android zararlısı gördüğümüz en gelişmiş olanı olabilir

Zaten Instagram uygulamasının en büyük eksikliklerinden biride bu özellikti. Bu özelliğin çok iyi olacağını düşünüyorum.

Instagram, bu özelliğin artık iOS, Android ve Windows 10 mobil uygulamalarının 10.2 sürümünde kullanıma sunulduğunu bildirdi.

Recent Articles

spot_img

Related Stories

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay on op - Ge the daily news in your inbox