Instagramdan yeni bir özellik geliyor

Date:

Instagram gönderilere ‘Kaydet’ özelliğini devreye soktu

Buradaki asıl fikir, Instagram’ın reklam verenlerinden satın almak istediğiniz ürünlerin gönderilerini kaydederek geri dönüş yapabilmenizi sağlamak. Ayrıca özellik diğer yayınları da kaydetmenize imkan tanıyacak.

Instagram‘daki bu yenilikle, yeni bir kıyafet beğendiğinizde ya da herhangi bir ilham veren video izlediğinizde kaydedip tekrar daha sonra izlemek istediğinizde bu özelliği kullanabileceksiniz.

Bu yenilik potansiyel reklam verenler için çok güzel bir özellik olacağa benziyor. Kişiler reklam gönderilerini kaydedip daha sonra tekrar bakabilecekler. Bu da gayet güzel bir hizmet. Ayrıca bu özellik, işleriyle ilgili bir mesajı hatırlamak isteyen kişiler tarafından kullanılabilinir.

Instagram, kısa süre önce bir şirketin Instagram profil sayfasını doğrudan Facebook bilgilerine bağlamayı test etmeye başladı. Bu özellik, Facebook sayfalarına bir bağlantı koyuyor. Facebook testi doğruladı, ancak daha fazla yorum yapmaktan kaçındı.

Yeni özellik, Facebook’un kendi “Kaydet” seçeneğine benziyor. Daha sonra okumak veya izlemek istediğiniz bağlantı veya videolarda kullanılıyor. Instagram’da, videoları yer işaretlerine ekleyebilmek, en sevdikleri içeriği tekrar izlemek için geri dönecek olan kullanıcılar için bu özellik uygulamayı daha kullanılabilir hale getiriyor.

Zaten Instagram uygulamasının en büyük eksikliklerinden biride bu özellikti. Bu özelliğin çok iyi olacağını düşünüyorum.

Instagram, bu özelliğin artık iOS, Android ve Windows 10 mobil uygulamalarının 10.2 sürümünde kullanıma sunulduğunu bildirdi.

Leave A Reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Paylaş

Popular

More like this
Related

Permolit Boya’dan Uzun Ömürlü Sağlam Yalıtım

Permolit Boya’dan Uzun Ömürlü Sağlam Yalıtım Akçalı Boya ve Kimya...

Kara Cuma (Black Friday) çılgınlığı nedir?

Kara Cuma (Black Friday) Şükran Günü’nün (Thanksgiving Day) ertesi sabahında...

BitCoin Nedir? CryptoCurrency Kripto Para Nedir?

BitCoin Nedir? CryptoCurrency Kripto Para Nedir? Bitcoin nedir, Kripto para...

iPhone 8’deki FACE ID özelliği sınırları zorluyor!

iPhone 8’deki Face ID fonksiyonları herkesi şaşırttı Son zamanlarda gündemimizden...