iOS için Truecaller uygulaması güncellendi

iOS için Truecaller uygulaması, Flaş Mesajlaşma ile güncellendi

Truecaller ekibi, daha önce Android için sundukları bu uygulamayı şimdi de iOS platformuna getirdiklerini duyurdu. Android ve iOS cihazlar için sunulan Truecaller bir otomatik çevirme uygulamasıdır. Ve, Truecaller ekibi uygulamaya yeni bir güncelleme yaptı. Flash Messaging ( Flaş Mesajlaşma) adı verilen bir özellikte bu güncelleme ile beraber Truecaller uygulamasına eklenmiş oldu.

iOS için Truecaller uygulaması, Flaş Mesajlaşma ile güncellendi

Flash Messaging, kullanıcıların maksimum mobilite gereksinimi karşılamak üzere özel olarak tasarlandı. Özellik, çapraz platform desteğine sahip. Yani hem Android’de hem de iOS’da kullanabileceksiniz. Arkadaşınızdan gelen bir mesaja mümkün olduğu kadar açıklayıcı bir cevap vermek istediğiniz zamanlar oluyordur, fakat o an için öyle bir mesaj atmaya imkanınız yok ise, Truecaller Flash Messaging özelliği devreye giriyor ve size yardımcı oluyor. Flash Messaging, hayatınızın bu gibi anlarını kolaylaştırmak için Truecaller uygulamasına eklenmiş bir özelliktir. Dolayısıyla, Truecaller programını kullanıyorsanız, hayatınız oldukça kolaylaşacak demektir. Ön tanımlı soruları ya da cevapları, arkadaşlarınıza göndermenizi ya da kendi soru veya cevaplarınızı tanımlamanızı sağlayan uygulama, size zaman kazandıracaktır. Mesajlar, arkadaşlarınıza çağrı şeklinde gönderilip, 60 saniyelik yanıtlama süresi sunulacak. Bu zaman zarfında, arkadaşınız ön tanımlı yanıtlardan uygun olanını seçerek sizi bekletmeden cevap vermiş olacak.

OKU ►  ZTE Nubia N2, 5 Temmuz’da piyasaya çıkmaya hazırlanıyor

Bunun yanı sıra, Truecaller uygulaması ile, arkadaşlarınıza Google Maps üzerinden konumuzu hızlı ve kolay bir şekilde gönderebilirsiniz. Flash Messaging, Android platformda uzunca bir süredir kullanımda. Şimdi de iOS platformu için kullanılabilir hale geldi. Siz de, Flash Messaging’in yararlarını görmek istiyorsanız App Store’dan en yeni Truecaller sürümünü indirebilirsiniz.

Recent Articles

spot_img

Related Stories

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay on op - Ge the daily news in your inbox