iOS için Truecaller uygulaması güncellendi

Date:

iOS için Truecaller uygulaması, Flaş Mesajlaşma ile güncellendi

Truecaller ekibi, daha önce Android için sundukları bu uygulamayı şimdi de iOS platformuna getirdiklerini duyurdu. Android ve iOS cihazlar için sunulan Truecaller bir otomatik çevirme uygulamasıdır. Ve, Truecaller ekibi uygulamaya yeni bir güncelleme yaptı. Flash Messaging ( Flaş Mesajlaşma) adı verilen bir özellikte bu güncelleme ile beraber Truecaller uygulamasına eklenmiş oldu.

iOS için Truecaller uygulaması, Flaş Mesajlaşma ile güncellendi

Flash Messaging, kullanıcıların maksimum mobilite gereksinimi karşılamak üzere özel olarak tasarlandı. Özellik, çapraz platform desteğine sahip. Yani hem Android’de hem de iOS’da kullanabileceksiniz. Arkadaşınızdan gelen bir mesaja mümkün olduğu kadar açıklayıcı bir cevap vermek istediğiniz zamanlar oluyordur, fakat o an için öyle bir mesaj atmaya imkanınız yok ise, Truecaller Flash Messaging özelliği devreye giriyor ve size yardımcı oluyor. Flash Messaging, hayatınızın bu gibi anlarını kolaylaştırmak için Truecaller uygulamasına eklenmiş bir özelliktir. Dolayısıyla, Truecaller programını kullanıyorsanız, hayatınız oldukça kolaylaşacak demektir. Ön tanımlı soruları ya da cevapları, arkadaşlarınıza göndermenizi ya da kendi soru veya cevaplarınızı tanımlamanızı sağlayan uygulama, size zaman kazandıracaktır. Mesajlar, arkadaşlarınıza çağrı şeklinde gönderilip, 60 saniyelik yanıtlama süresi sunulacak. Bu zaman zarfında, arkadaşınız ön tanımlı yanıtlardan uygun olanını seçerek sizi bekletmeden cevap vermiş olacak.

[irp posts=”20524″ name=”ZTE Nubia N2, 5 Temmuz’da piyasaya çıkmaya hazırlanıyor”]

Bunun yanı sıra, Truecaller uygulaması ile, arkadaşlarınıza Google Maps üzerinden konumuzu hızlı ve kolay bir şekilde gönderebilirsiniz. Flash Messaging, Android platformda uzunca bir süredir kullanımda. Şimdi de iOS platformu için kullanılabilir hale geldi. Siz de, Flash Messaging’in yararlarını görmek istiyorsanız App Store’dan en yeni Truecaller sürümünü indirebilirsiniz.

Leave A Reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Paylaş

Popular

More like this
Related

Permolit Boya’dan Uzun Ömürlü Sağlam Yalıtım

Permolit Boya’dan Uzun Ömürlü Sağlam Yalıtım Akçalı Boya ve Kimya...

Kara Cuma (Black Friday) çılgınlığı nedir?

Kara Cuma (Black Friday) Şükran Günü’nün (Thanksgiving Day) ertesi sabahında...

BitCoin Nedir? CryptoCurrency Kripto Para Nedir?

BitCoin Nedir? CryptoCurrency Kripto Para Nedir? Bitcoin nedir, Kripto para...

iPhone 8’deki FACE ID özelliği sınırları zorluyor!

iPhone 8’deki Face ID fonksiyonları herkesi şaşırttı Son zamanlarda gündemimizden...