iPhone 8’in sızan yeni görüntüleri telefonun bir çok özelliğini ortaya çıkardı

iPhone 8’in ekran koruyucusu da ortaya çıktı

Apple’ın merakla beklenen telefonu iPhone 8’in sızan yeni görüntüleri bir çok özelliğini ortaya çıkardı. Şimdi de ekran koruyucusu ortaya çıktı. Benjamin Geskin tarafından paylaşılan ekran koruyucuya bakıldığında çerçevelerin oldukça inceldiği göze çarpıyor. Apple’ın Eylül ayında tanıtması beklenen 10. Yıla özel iPhone’a dair her geçen gün bir yeni bilgi ekleniyor. iPhone 8’le ilgili önemli paylaşımlar yapan Benjamin Geskin’in son paylaşımları cihazın tasarımı hakkında yeni bilgiler ortaya koyuyor.

iPhone 8’in ekran koruyucusu da ortaya çıktı

Paylaşılan temperli cam ekran koruyucu 5.8 inç büyüklüğündedir. Ön kamera ve sensörler ekranın üst kısmında ufak bir alanda yer alıyor. Temperli cam ekran koruyucunun dayanıklılık, yüksek görünürlük ve duyarlılık sunduğu, ayrıca uçtan uca ekran koruması sağladığı belirtiliyor. Ön yüzeyde ana ekran tuşu için herhangi bir bölüm yok. Çerçeveler ise oldukça inceltilmiş. Neredeyse yok bile diyebiliriz. iPhone 8’deki parmak izi sensörünün ana ekrana mı yoksa cihazın arkasına mı yerleştirileceği belirsizliğini koruyor.

OKU ►  QR kodları iPhone'da doğrudan tarayabilmek için sonbaharı bekleyin

OLED bir ekranla piyasaya çıkacağı söylenen iPhone 8’in diğer özellikleri arasında dikey olarak konumlandırılmış çift arka kamera, A11 işlemci ve kablosuz şarj teknolojisi olması da bekleniyor. Bütün bilgileri ise, Eylül ayında Apple tarafından düzenlenecek olan bir etkinlikte öğreneceğiz. Şimdilik, beklemekten başka çaremiz yok.

Recent Articles

spot_img

Related Stories

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay on op - Ge the daily news in your inbox