Youtube mobil uygulaması, çok yakında video biçimlerini görüntüleyebilecek!

Youtube mobil uygulaması, videoları farklı ekran boyutlarında gösterecek

Çoğu kullanıcı, Youtube’un duyurduğu bu habere çok sevinecektir. Youtube mobil uygulaması, artık videoları farklı ekran boyutlarında gösterecek. Google video paylaşım devi Youtube, ilk olarak RED platformuna özel altı yeni şovu tanıttı. Sonra da VR kullanıcılarının Youtube deneyimini arttıracak yeni VR180 teknolojisini duyurdu.

Youtube mobil uygulaması, mobil kullanıcıların video ekranlarını istedikleri boyutta ayarlamalarına sağlayacak. DSRL, kare, 4:3 ya da 16:9 boyutlarındaki videolar, orjinal boyutlarında mobil cihaz ekranlarına sığabilecek. Youtube, aynı zamanda masaüstü uygulaması için de yeni bir tasarım üzerinde çalışıyor. Sızan bilgilere göre, sinema modu seçeneğinde pek çok dikkat çekici özellik geliştiriliyor. Videoları sinema moduna aldığınız zaman, tam ortada ve daha üst kısımda yer alacak. Youtube, sinematik bir görüntü oluşturmaya çalışıyor. Öte yandan, Youtube arayüzü de tamamen siyah yapma seçeneği de geldi.

Youtube mobil uygulaması, videoları farklı ekran boyutlarında gösterecek

OKU ►  iPhone 8’in sızan yeni görüntüleri telefonun bir çok özelliğini ortaya çıkardı

Youtube TV?

Şubat ayında açıklanan ve Nisan ayında piyasaya çıkan Youtube TV, sadece Chicago, LA, NYC, Philadelphia ve San Francisco gibi ABD körfezi bölgelerinde satışa sunulmuştur. Google yaptığı açıklamada, hizmetin önümüzdeki günlerde 10 pazarda daha satışa sunulacağını söyledi. Bunlar, Dallas-Fort Worth, Washington, D.C, Houston, Atlanta, Phoenix, Detroit, Minneapolis-St.Paul, Miami-Fort Lauderdale, Orlanda-Daytona Beach- Melbourne ve Charlotte.

Recent Articles

spot_img

Related Stories

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay on op - Ge the daily news in your inbox