Karayip Korsanları 5: Salazar’ın İntikamı filminin 3. fragmanı çıktı

Bu fragmanda genç Jack Sparrow da var!

Orijinal ismi Pirates of the Caribbean 5: Dead Man Tell No Tales olan Karayip Korsanları 5: Salazar’ın İntikamı filminin 3. fragmanı çıktı. Bir kült haline gelen seri de aklı beş karış havada olan alıştığımız üçkağıtçı korsanımız Jack Sparrow’un çeşitli maceralarını izlemiştik. Daha önce gelen beşinci film fragmanları biraz yavan kalmışlardı. Ancak bu fragman seriyi takip edenleri sevindirdi.

Jack Sparrow’u daha çok gördüğümüz, hatta gençliğine gittiğimiz bu fragmanda filmin hikayesine dair de fazlaca detay var. Kendisini korsanlarla savaşmaya adamış Kaptan Armando Salazar’ın geçmişte Sparrow tarafından yaşadıklarına karşılık, intikam alma mücadelesini izliyor olacağız. Tabiri caizse Kaptan Salazar intikamını almak ve yaşadıklarının bedelini ödetmek için, Jack Sparrow’u bulma adına elinden geleni ardına koymayacak gibi duruyor.

Başrollerinde  Johnny Depp (Jack Sparrow), Geoffrey Rush (Captain Hector Barbossa), Orlando Bloom (Captain Will Turner), Javier Bardem (Captain Salazar) gibi isimlerin rol aldığı Karayip Korsanları 5: Salazar’ın İntikamı 26 Mayısta vizyona girecek.

Türkçe altyazısı ile fragmanı buradan izleyebilirsiniz.

İyi seyirler.

OKU ►  Alman yapımı Netflix dizisi Dark’ın ilk fragmanı

Recent Articles

spot_img

Related Stories

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay on op - Ge the daily news in your inbox