Kodak, Tablet 7 ve Tablet 10 isimli iki yeni tabletini tanıttı!

Kodak, Tablet 7 ve Tablet 10 isimli tabletlerini satışa çıkarıyor

Kodak, bu yılın başlarında yeni akıllı telefonunu satışa çıkarmıştı. Şimdi ise, Tablet 7 ve Tablet 10 ismini verdiği iki yeni tabletini tanıttı. Kodak’ın yeni tabletleri oldukça iddialı. Kodak, fotoğraf ve fotoğraf makinelerindeki başarısını, tabletlerinde de göstermeyi başardı. Tablet pazarına güzel bir giriş yapan Kodak, dün iki yeni tabletini satışa çıkardı.

Boyutlarından yola çıkarak Kodak Tablet 7 ve Tablet 10 adını taşıyan bu iki tablet oldukça benzer teknik özelliklere sahip. Her iki tablet de 1.3 GHz Mediatek MTK8321 işlemci ve 1 GB RAM’e sahip. Tablet 7’de 16 GB, Tablet 10’da ise 32 GB depolama alanı bulunuyor. MicroSD hafıza kartı ile depolama alanları arttırılabiliyor. İki tablette de iki kamera bulunuyor. Arka kameraları 8 megapiksel, ön kameraları ise 2 megapikseldir.

OKU ►  Yeni Moto G5 Plus’ın yeni görüntüleri sızdırıldı!

Kodak, Tablet 7 ve Tablet 10 isimli tabletlerini satışa çıkarıyor

Her iki model de Cyberlink uygulaması yüklü olarak çıkıyor. Cyberlink uygulaması fotoğrafları birçok farklı araçtan faydalanarak düzenlemenizi sağlıyor. Tablet 7, 79,99 Euro fiyat etiketine sahip olurken, Tablet 10 ise, 119,99 Euro fiyat etiketine sahip olacak. Her iki tabletin de bu ayın sonunda piyasaya çıkacağı açıklandı.

Recent Articles

spot_img

Related Stories

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay on op - Ge the daily news in your inbox