Yeni ‘Shield Portable’, Switch’e rakip olabilir

Birkaç ay önce yeni Nvidia Shield Portable versiyonunun yolda olduğuna dair söylentiler geziniyordu. Federal iletişim komisyonu bildirimlerinden son zamanlarda açığa çıkarılan yeni bir haber, Android tabanlı yeni flip-up taşınabilir konsol versiyonunun görüntüsüyle ilgili olası tahminlerde bulunmamıza yardımcı oldu.

Özgün ‘Shield’, 2013’te piyasaya sürülmüştü. O tarihten bu yana Nvidia, ‘Shield’ markası altında bir dizi tablet ve set-top box yayınlamış olsa da, yeniden markalandırılan ‘Shield Portable’ o tarihten bu yana adamakıllı bir güncellemeye tabi tutulmamıştı

Nvidia’nın yeni ürünü ‘Shield Portable’ (Başlangıç paketi)

Yeni bir ‘Shield Portable’, Switch için ilginç bir rakip olabilir

Bu haftanın başlarında yapılan ilginç bir bildiriye göre Nintendo Switch’te de, ‘Shield’ de olduğu gibi Tegra işlemci kullanılıyor.Yeni ‘Shield Portable’,  gelmekte olan Nintendo cihazına karşı verilecek güzel bir rekabet aracı olabilir.

OKU ►  CES'in göz bebekleri: Amazon ve Nvidia

15 Temmuz 2016’da FCC’ye sunulan belgeler maalesef, piyasaya sürülmekte olan ikinci nesil Shield’ın biraz cılız olduğuna delalet ediyor. Eğer Nvidia’nın cihazı piyasaya sürmeyi geciktirmesinde sıra dışı bir sebep söz konusu değilse firmanın onama için başvuruda bulunmasından bir süre sonra ürünü piyasaya sürmekten vazgeçmiş olması ihtimali söz konusu gibi.

Recent Articles

spot_img

Related Stories

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay on op - Ge the daily news in your inbox