Kulakiçi kulaklıkların en iyisi Shure SE215

Kulakiçi Kulaklık: Shure SE215

Bir çok insan için, müzik dinlemek sadece ses duymaktır. Ancak, işin zevkini almayı isteyen kişiler ya kulaklıklara ya da hafif sistemlere yönelir. Kulaklığa yönelenler için, benimde kullandığım Shure SE215 kulak içi kulaklığı bütün detay ve özellikleriyle sizlerle paylaşacağım.

Öncelikle, kulaklığımız monitör tipli, kablosu kulağın tepesinden döndürmelidir. Bir eksi yönü var o da, kabloyu kulağın arkasında sabitlemesi gereken earguide kısmı biraz oynak ve işini tam anlamıyla yapmıyor. Kulaklığın sürücüsü ufak ve MMXC tipli kablo bağlantısına sahip. Gelelim ses özelliklerine. Sesi oldukça yüksek çıkartıyor. Basları tek sürücü için gayet iyi. Aşırı derine inmese de, dubstep için tatmin edici bir performansı var. Kulaklığın en iyi olduğu kısımlardan biri de midler. Vokaller detaylı ve temiz. Tizler ise, canlı ve parlak.

Kulakiçi Kulaklık: Shure SE215

Benim gibi müzik dinlemeyi sadece ses duymaktan ibaret düşünmeyen ve işin zevkine kaçanlardansanız, Shure SE215 kulakiçi kulaklığı sizler için tavsiye ederim. Bu kulakiçi kulaklığın fiyat etiketi ise 110 dolar civarında.

OKU ►  The Evil Within 2, Bethesda etkinliği sırasında resmi olarak duyuruldu

Recent Articles

spot_img

Related Stories

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay on op - Ge the daily news in your inbox