L.A. Noire, yeni nesil konsollar için VR desteği sunuyor

L.A. Noire, VR desteğiyle geri dönüyor

Rockstar Games ve Team Bondi işbirliği ile geliştirilen L.A. Noire, 2011 yılında PC, PlayStation 3 ve Xbox 360 için raflardaki yerini almıştı. Bir dedektifin çözmesi gereken çeşitli olaylara tanıklık edilen oyun, farklı oynanış tarzı ile dikkatleri üstüne çekmeyi başarmıştı. Oyunun birçok seveni mevcut. Çıktığı dönemlerde oldukça ilgi toplamıştı. Şimdi ise, L.A. Noire, yeni nesi konsollar için VR desteğini sağlama başladı.

L.A. Noire, VR desteğiyle geri dönüyor

2013 yılı içerisinde PlayStation 4 ve Xbox One duyurulduğunda, L.A. Noire’in iyileştirilmiş grafiklerle birlikte, bu konsollar için de yayınlanacağı iddia edilmişti. Ancak, iddiaların hepsi asılsız çıkmıştı. 2015 yılına gelindiğinde ise, L.A.Noire’ın yenilenmiş versiyonunun PS4 ve Xbox One haricinde bir de PC için yayınlanacağı, bunun yanı sırada VR desteği sağlayacağı söylenmişti.

Ve, yıl oldu 2017, L.A. Noire’in yeni oyun konsolları için VR desteği sağlayacağı kesinleşti. Birçok söylentiye göre de, L.A. Noire’in VR destekli yenilenmiş versiyonu bu yaz ayında satışa sunulacakmış. Tabi, bunun için henüz açıklanmış kesin bir söylem yok. Önümüzdeki günler içerisinde bir açıklama yapılması bekleniyor.

OKU ►  Almanlar Dünya'nın en büyük yapay güneşi üzerinde çalışıyorlar
OKU ►  Huawei Honor Band 3 modelinin çıkış tarihi ortaya çıktı

L.A. Noire, VR desteğiyle geri dönüyor

Recent Articles

spot_img

Related Stories

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay on op - Ge the daily news in your inbox