Etrafa saldırırken yoldaki pisliklere basmamaya dikkat edin!

Etrafa saldırırken yoldaki pisliklere basmamaya dikkat edin!

Eğer daha önce bir günlüğüne Beyonce olmayı hayal ettiyseniz size güzel bir haberimiz var. Ufak bir oyun geliştirici grubun yaptığı “Lemonade Rage: a 8-bit adventure” ile Beyonce olup kincilerimizden ve Illuminati teoristlerinden kaçabilecek ve önümüze çıkan arabalarla ve yangın söndürme musluklarına bir beysbol sopasıyla saldırabileceksiniz.

Oyunun esin kaynağı Beyonce’nin en son çıkan müzik klibi “Hold Up”. Beyonce klipte elindeki bir beysbol sopasıyla sokakta önüne gelen objelere vuruyor. Sizde bu oyunla önünüze gelen objelere vurarak limon kazanabileceksiniz. Ne kadar kaos çıkartırsanız o kadar limonunuz olacak. Ne kadar limonunuz olursa da o kadar limonata yapabileceksiniz.

Hiçbir oyun kendi atmosferine uygun olan bir müziğe sahip olmadan tam bir oyun olamaz. Lemonda Rage’de 8-bit bir oyun olarak kendine yakışanı yapmış ve 8-bit müzik ve 8-bit seslere bir yapıt olmuş.

OKU ►  Resident Evil 7 Japonya’da sansüre takıldı (Video)

Oyunun yapımcıları, Joe Laquinte, Justin Au, Line Johnsen, and Colby Spear. Pigeons & Planes sitesine yaptıkları açıklamada, ne kadar “Hold Up” klibini düşündülerse o kadar oyun olmaya müsait olduğunu fark ettiklerini ifade etti.

Ücretsiz olarak oynayabildiğiniz oyuna buradan ulaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here