LG G6’ya uygulamalı bakış

Date:

Son bilgiler önceki sızıntıları doğrular mahiyette

Bizatihi LG tarafından sunulan ‘FullVision’ 18:9 5.7-inch ekranı, yeni LG UX 6.0 yazılımı ve aynı zamanda farklı medya çıkışlarına gönderdiği birkaç teaser’da yeni modelin ‘dayanıklılık’ ve ‘güvenilirlik’ sunacağını belirten açıklamalarıyla LG G6, gelinen noktada artık bir sır olmaktan çıktı. Firma aynı zamanda yeni modelin LG V20’de olduğu gibi 32-bit Quad-DAC işlemcisi olacağını doğruladı.

Fakat bu modelle ilgili yeterli sayıda resim görememiştik. Bu nedenle yakın bir zamanda kaynağı belirsiz bir yerden elde ettiğimiz birkaç resmi paylaşabileceğimizi düşündük.

Son birkaç aydır LG G6 ile ilgili sızıntıları takip ediyorsanız, göstereceğimiz resimler daha önce görülmemiş resimler cinsinden olmayabilir. Sadece gümüş modelin yeni bir açıdan çekilmiş bir çift resminden ibaret. Aşağıda görebileceğiniz gibi telefona dual kamera yerleştirilmiş. Arka yüzde bir adet parmak izi okuyucusu, ve ön yüzde hafifçe yuvarlaklaştırılmış köşeleri olan bir ekran mevcut.

Bununla birlikte bu resimlerde her zaman açık olan bir ekran olduğu görülüyor. Bu zamana kadar bu özellik resimlere yansımamıştı.

Kaydadeğer bir diğer bilgi; bu kaynağın telefonun özellikleriyle ilgili olarak verdiği genel bilgilendirmeye göre, telefonda 32GB arttırılabilir hafıza, 3.200 mAh batarya, 4GB RAM, Qualcomm Snapdragn 821 SoC ve 5.7-inch ekran bulunuyor. Bu özellikler daha önce duyduğumuz ya da tahmin ettiğimiz özelliklerle büyük oranda uyuşuyor.

Resimlere göz atalım :

LG G6’nın Ocak ayı sonlarında ortaya çıkan ilk kurumsal görünümlü resmini görmüştük. Son derece parlak bir arka yüze sahip, hemen hemen bitmeye hazır halinin resmini de bu ayın başlarında görmüştük. Fakat modele ait bir tasarım şeması ilk kez geçen yılın Aralık ayında ortaya çıkmıştı. Son gördüğümüz resimlere bakarak bu şemanın bütünüyle gerçekleştiğini söyleyebiliriz. Bu özel modelin gerçeğe benzer resimlerini aynı zamanda Kore orijinli bir haber sitesinde bu ayın başında görmüştük.

LG G6, 26 Şubat’ta MWC 2017’deki bir etkinlikte halka tanıtılacak. Ve biz de tanıtımla ilgili son haberleri size bildireceğiz.

Leave A Reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Paylaş

Popular

More like this
Related

Permolit Boya’dan Uzun Ömürlü Sağlam Yalıtım

Permolit Boya’dan Uzun Ömürlü Sağlam Yalıtım Akçalı Boya ve Kimya...

Kara Cuma (Black Friday) çılgınlığı nedir?

Kara Cuma (Black Friday) Şükran Günü’nün (Thanksgiving Day) ertesi sabahında...

BitCoin Nedir? CryptoCurrency Kripto Para Nedir?

BitCoin Nedir? CryptoCurrency Kripto Para Nedir? Bitcoin nedir, Kripto para...

iPhone 8’deki FACE ID özelliği sınırları zorluyor!

iPhone 8’deki Face ID fonksiyonları herkesi şaşırttı Son zamanlarda gündemimizden...