Pc oyuncuları dikkat. Logitech wifi mouse sektöründe çığır açtı.

Logitech, pc oyuncularının temelde iki sebeple ile tercih etmediği, kablosuz mouselar için yeni bir teknoloji geliştirdi. ‘Logitech Lightspeed G703 ve G903’

Özel oyunculara kablosuz mouseları neden tercih etmediği sorulduğunda, size vereceği iki cevaptan ilki, bir saniyelik gecikme bile kabul edilemez, ikinci cevap ise pilleri söküp takmak can sıkıcı oluyor. İşte bu noktada Logitech bir taşla iki kuş vurmanın yolunu bulmuş. Logitech, Lightspeed ve Powerplay teknolojisini mouselerine uygulamayı başarmış.

Logitech Lightspeed kablosuz mouse, Lightspeed teknolojisi ile uçtan uca sinyal optimizasyonu kullanarak gecikmeyi tek bir milisaniyeye indirmiş.

Logitech Lightspeed wifi oyun mouse, Powerplay sistemi, manyetik rezonans teknolojisi ile mouseyi sürekli şarj ediyor.

Kısacası sinir bozucu kablolu mouseleri kullanmak, pc oyuncuları için artık elzem değil. Elbette, Logitech, Lightspeed ve Powerplay ürün incelemesini gördükten sonra almak daha akılcı olur.

Logitech Game Play; Powerplay, wrilles charging system.

Logitech Lightspeed G703 ve G903 fiyatı ve piyasaya çıkış tarihleri;

G903 Lightspeed modeli 150 $, özelleştirilebilir bir düğme düzeni, düğmeyi güçlendiren daha çok taraflı tasarım ve mekanik unsurlar sahip G703 Lightspeed 100 $ daha basit ve daha hafif model fakat hız ve şarj konusunda diğer modelin özelliklerine sahip. Logitech Lightspeed G703 ve G903 ağustos ayına kadar kullanıcılarıyla buluşacak.

Logitech’ten çok sayıda PC kontrolü sağlayacak yeni fare modelleri

Doğru oyun faresi nasıl seçilir?

Recent Articles

spot_img

Related Stories

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay on op - Ge the daily news in your inbox