Louis Vuitton ilk akıllı saatini piyasaya sürdü!

Louis Vuitton ilk akıllı saatini piyasaya sürdü!

Son zamanlarda, lüks moda markalarının kendi Android Wear saatlerini yaratması neredeyse bir trend haline geldi diyebiliriz. Tag Heuer, Montblanc, Movado, Hugo Boss, Diesel, Emporio Armani, Michael Kors ve Tommy Hilfiger markalarını bu akıma ekleyebiliriz. Ve, şimdi de görünüşe bakılırsa, Louis Vuitton için de bunun zamanı geldi. Saat ve moda dünyasının ilk akla gelen isimlerinden biri olan Louis Vuitton, akıllı saat pazarında yoluna devam ediyor. Lüks saatleri ile tanınan marka, ilk akıllı saati olan Tambour Horizon ismini verdiği akıllı saatini piyasaya sürdü.

Louis Vuitton ilk akıllı saatini piyasaya sürdü!

OKU ►  Galaxy C7 (2017)'nin yeni bir özelliği daha ortaya çıktı

Tambour Horizon, şirketin geleneksek lüks saat modeline oldukça benzer bir görünüm sunuyor fakat fiziksek donanıma bakacak olursak diğerlerinden sıyrılmayı başarabilmiş. Louis Vuitton’ın ilk akıllı saati, Android Wear 2.0 işletim sistemini kullanıyor. Öte yandan, akıllı saat, 1.2-inç 390×390 yuvarlak AMOLED ekrana sahip ve 512 MB RAM desteği sunuyor. Tambour Horizon, Qualcomm’un Snapdragon Wear 2100 yonga setinden gücünü alıyor. Ayrıca, lüks akıllı saat, 4 GB depolama alanına sahip ve tam 300 mAh’lık bir bataryası mevcut.

Akıllı saat Tambour Horizon, dış tasarımı ile oldukça dikkat çekici. Akıllı saatin, ön ve arka paneli safir ile kaplanmıştır. Ve, kullanıcılarına 30 metreye kadar suya dayanıklılık özelliği sunuyor. Gelelim asıl can alıcı noktaya; bu lüks akıllı saatin fiyat etiketine! Louis Vuitton’ın Tambour Horizon adını koyduğu ilk akıllı saatinin fiyatı, renk ve kayış seçeneklerine göre 2450 dolar ila 2900 dolar arasında değişiyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here