Mass Effect : Andromeda’dan 5 dakikalık izlence

Daha kapsamlı inceleme imkanı

Mass Effect : Andromeda’nın yayınlanmasına yalnızca bir ay kadar bir zaman kaldı. Yayıncı Electronic Arts ve geliştirimci BioWare, yaptıkları online paylaşımlarda artık daha fazla detay veriyor, oyunların oynanışlarıyla ilgili daha kapsamlı inceleme imkanı sunuyorlar.

Andromeda’nın son görüntüsü beş dakikalık YouTube videosu şeklinde karşımıza çıkıyor. Video, savaşın temellerini, oyuncuların oyunda nasıl ilerleme sağlayabileceklerini, silahlarını nasıl geliştirebileceklerini ve nasıl yeni yetenekler kazanabileceklerini gösteriyor.

‘Halo’ tarzındaki ateş savaşları ve bir takım kötü adamları, fizik kurallarını esneten bilim kurgulara has yetenekleri içeren, oyunun özüne ait bazı Mass Effect görüntülerini aşağıda görüyoruz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fakat oyuncuların farkına varabilecekleri büyük bir değişim var ki o da Andromeda’daki bazı özel sınıfların kaldırılması. Serinin önceki bölümlerinde oyuncuların aldıkları roller, kazanabilecekleri yetenek ve nitelikleri sınırlandırıyorlardı.

OKU ►  Andromeda için yeni video ve görseller paylaşıldı

Yeni bölümde ise özel sınıflandırmaların olmadığı daha serbest bir yaklaşım sunuluyor. Yani savaşın diğer yetenekler üzerinde öncelikli kılınması için bu yeteneklerin alınmaları  zorunluluğu söz konusu olmakla birlikte, daha dengeli bir karakter oluşturmak için daha geniş çeşitlilikte bir nitelik harmanı yapabilme imkanına da sahip olacaksınız.

Mass Effect : Andromeda  PlayStation 4, Xbox One ve PC’ler için 21 Mart’ta piyasaya sürülüyor.

Recent Articles

spot_img

Related Stories

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay on op - Ge the daily news in your inbox