Oyun konsoluna gelecek yeni kumandaların dizaynı belli oldu

Oyun konsoluna gelecek yeni kumandaların dizaynı belli oldu

Microsoft Xbox One oyun kumandalarına yeni tasarımlar eklemeye devam ediyor. Firma bu seferde “Tech Series” olarak adlandırdığı tasarımıyla yeni oyuncu kumandasını tanıttı.

Yeni oyuncu kumandasının tam ismi Recon Tech Special Edition olarak geçiyor. Cihazda “askeri teknoloji ve performans modellerinden” esinlenildiği, Microsoft tarafından yapılan açıklamada yer aldı. Kumandanın gövdesi koyu gri renkli ve mat dokunuşlarla sahip. Bununla birlikte laser çiziği dokusunda. Bununla birlikte yeni dizayn altın rengi alanlarıyla askeri imza da taşıyor. Plastik bir tutma boynuzuna sahip kumanda elmas şeklinde desene sahip.

Tech Series oyuncu kumandaları Xbox One’ın en son çıkan kablosuz kumandası. Model ilk defa geçen yıl düzenlenen E3 fuarında Microsoft tarafından, Xbox One S’le birlikte duyurulmuştu. Kumandanın bu versiyonu Bluetooth desteği ile geliyor ve bu sayede PC oyuncularının da kullanmasına müsaade ediyor.

Cihazın ABD fiyatının $69,99’lık fiyatıyla piyasaya çıkacağı duyuruldu. Diğer “özel üretim” oyuncu kumandalarıyla aynı fiyatı taşıyacak olan kumandanın piyasaya çıkış tarihi olarak 25 Nisan işaretlenmiş.

OKU ►  Korku temalı macera oyunu Oxenfree artık iPhone'larda

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here