Middle-earth: Shadow of Mordor’un devam oyunu mu sızdı?

Online satış yapan sitede beliren bir oyun ipucu vermiş oldu

Online alışveriş sitesi Target’da beliren oyun Middle-earth: Shadow of War oyun dünyasında ciddi spekülasyonlara sebep oldu. Bunun sebebi ise oyuncular tarafından çok olumlu karşılanan Middle-earth: Shadow of Mordor’un devamı mı geliyor sorunu doğurması. Sitede gözüken oyun sadece ön siparişe açılmasıyla birlikte çıkış tarihi de 22 Ağustos 2017 olarak işaretlenmiş. Bu da teknik bir hata sonucunda oyunun sızdığını gösterir nitelikte.

Sipariş için iki tane link bulunuyor. Birisi Playstation 4 platformu için diğeri ise Xbox One. Oyun endüstrisi avcılarından Wario64’ün keşfettiği oyunu ilk kez Twitter üzerinden attığı mesajla duyurdu. Oyunun dağıtıcısı Warner Bros. Interactive Entertainment’e konu ile ilgili bir açıklama istenmesine rağmen henüz bir cevap gelmedi.

OKU ►  Mass Effect: Andromeda’nın minimum sistem gereksinimleri açıklandı

Middle-earth: Shadow of Mordor, Yüzüklerin Efendisi evreninde gelen ve çıktığı 2014 yılında ciddi başarı kazanın bir yapıttı. Oyun iki adet indirilebilir ek paketle genişletilmişti ama yeni bir oyunun geleceğine dair hiçbir bilgi verilmemişti. Ama kesin olan bir şey var ki ilk oyun devamı gelecek kadar kaliteli ve başarılı bir yapıt oldu.

Recent Articles

spot_img

Related Stories

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay on op - Ge the daily news in your inbox