Motorola, yeni 360 derece kamera Moto Mod’u duyurdu!

Motorola, yeni 360 derece kamera Moto Mod’u tanıttı

Motorola, Evan Blass’ın, Twitter aracılığı ile gözler önüne serdiği, Moto Z, Z Play ya da Z2 Play akıllı telefon kullanıcılarının, şirketin modüler kasa sistemi ile kolayca telefonlarına 360 derecelik bir kamera ekleyebilmelerini sağlayan yeni bir Moto Mod’u duyurdu. TechDroider’ın raporuna göre, yeni Moto Mod, Gana’da düzenlenen bir basın toplantısında sergilendi.

Motorola, yeni 360 derece kamera Moto Mod’u tanıttı

 

OKU ►  Çok yakında bir Google Project Fi telefonu geliyor!

Motorola’nın, Gana’da basın toplantısında tanıtımını yaptığı bu yeni Moto Mod’un fiyatı ve çıkış tarihi hakkından herhangi bir bilgi açıklanmadı. Bununla birlikte, kamera ekinin, diğer Moto Mod’lar gibi, Moto Z serisi cihazlarında yerleştirilen arka plakanın üst kısmında yer alacağını ve 360 derece görüntülerini yakalamak için her iki tarafın da objektif özelliklerine sahip olacağını tahmin edebiliyoruz.

Motorola’nın yeni kamerası, geçtiğimiz haftalarda piyasaya çıkmış, Motorola Mod’un en büyük rakiplerinden birisi olan, Essential’ın telefona bağlanan 360 derecelik kamerasını da akıllara getiriyor. Motorola’nın, şimdilik, bu yeni 360 Mod’u Gana’nın dışına taşıyıp taşımayacağı belli değil. Ancak, bu özelliğin sadece bir ülkeyle yetineceğini düşünmekte zor.

Recent Articles

spot_img

Related Stories

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay on op - Ge the daily news in your inbox