Netflix Brad Pitt’li yeni filmi War Machine’in fragmanını yayınladı

Eleştirel filmde Tilda Swinton gibi yıldızlar da boy gösteriyor

Şayet Netflix’in eğlence dünyasının büyük isimleriyle çalışamayacağına dair bir inancınız varsa bu düşünceyi değiştirmenizin tam zamanı! Online dizi ve film izleme servisi, Afganistan savaşını eleştirel bir yaklaşımla ele alan ve aralarında Brad Pitt’in de olduğu çok sayıda ünlü aktörün rol aldığı War Machine (Savaş Makinesi) adlı filminin ilk fragmanını yayınladı.

Filmin yapımını Brad Pitt’in Ceo’su olduğu Company B adlı yapım şirketi üstleniyor. Filmin oyuncu kadrosunda Brad Pitt’in yanı sıra Tilda Swinton, Topher Grace, Anthony Michael Hall ve Keith Stanfield gibi isimler de yer alıyor. Fragman, film’den neler bekleyeceğimize dair büyük ipuçları taşıyor: General McMahon’un (Pitt) bir yandan savaşı yönetip diğer yandan da hükümet, basın ve savaşın acımasız gerçekleriyle mücadele etmesine tanık oluyoruz.

Film planlanan tarihten çok sonra vizyona giriyor

Film en başta planlanan gösterim tarihinden çok sonra, 26 Mayıs tarihinde gösterime giriyor. Netflix oldukça beğenilen projeler üretmeye hiçte yabancı değil, buna kanıt olarak The White Helmets (Beyaz Kasklılar) belgeselinin Oscar’a layık görüldüğünü söyleyebiliriz. Ancak War Machine gibi projeler bu amacı ayrı bir boyuta taşıyor. Netflix sinemalarda göreceğimiz üst düzey filmlerle doğrudan rekabet edebilecek ve en prestijli ödüllerin sahibi olabilecek seçkin ürünler sunuyor.

OKU ►  Will Smith’in oynadığı ‘Bright’ adlı Netflix filminden ilk görüntüler

Recent Articles

spot_img

Related Stories

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay on op - Ge the daily news in your inbox