Netflix Brad Pitt’li yeni filmi War Machine’in fragmanını yayınladı

Date:

Eleştirel filmde Tilda Swinton gibi yıldızlar da boy gösteriyor

Şayet Netflix’in eğlence dünyasının büyük isimleriyle çalışamayacağına dair bir inancınız varsa bu düşünceyi değiştirmenizin tam zamanı! Online dizi ve film izleme servisi, Afganistan savaşını eleştirel bir yaklaşımla ele alan ve aralarında Brad Pitt’in de olduğu çok sayıda ünlü aktörün rol aldığı War Machine (Savaş Makinesi) adlı filminin ilk fragmanını yayınladı.

Filmin yapımını Brad Pitt’in Ceo’su olduğu Company B adlı yapım şirketi üstleniyor. Filmin oyuncu kadrosunda Brad Pitt’in yanı sıra Tilda Swinton, Topher Grace, Anthony Michael Hall ve Keith Stanfield gibi isimler de yer alıyor. Fragman, film’den neler bekleyeceğimize dair büyük ipuçları taşıyor: General McMahon’un (Pitt) bir yandan savaşı yönetip diğer yandan da hükümet, basın ve savaşın acımasız gerçekleriyle mücadele etmesine tanık oluyoruz.

Film planlanan tarihten çok sonra vizyona giriyor

Film en başta planlanan gösterim tarihinden çok sonra, 26 Mayıs tarihinde gösterime giriyor. Netflix oldukça beğenilen projeler üretmeye hiçte yabancı değil, buna kanıt olarak The White Helmets (Beyaz Kasklılar) belgeselinin Oscar’a layık görüldüğünü söyleyebiliriz. Ancak War Machine gibi projeler bu amacı ayrı bir boyuta taşıyor. Netflix sinemalarda göreceğimiz üst düzey filmlerle doğrudan rekabet edebilecek ve en prestijli ödüllerin sahibi olabilecek seçkin ürünler sunuyor.

[irp posts=”9186″ name=”Will Smith’in oynadığı ‘Bright’ adlı Netflix filminden ilk görüntüler”]

Ali İlterhttps://teknoformat.com/author/ali
Bilgi teknolojileri yöneticisi, Teknoloji ve Teknolojik gelişmeler, her zaman ilgisini çekmiştir. Teknolojik araştırma ve geliştirme konusunda uzmanlığıyla ekip lideridir.

Leave A Reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Paylaş

Popular

More like this
Related

Permolit Boya’dan Uzun Ömürlü Sağlam Yalıtım

Permolit Boya’dan Uzun Ömürlü Sağlam Yalıtım Akçalı Boya ve Kimya...

Kara Cuma (Black Friday) çılgınlığı nedir?

Kara Cuma (Black Friday) Şükran Günü’nün (Thanksgiving Day) ertesi sabahında...

BitCoin Nedir? CryptoCurrency Kripto Para Nedir?

BitCoin Nedir? CryptoCurrency Kripto Para Nedir? Bitcoin nedir, Kripto para...

iPhone 8’deki FACE ID özelliği sınırları zorluyor!

iPhone 8’deki Face ID fonksiyonları herkesi şaşırttı Son zamanlarda gündemimizden...