Overwatch’ın sevilen karakteri Lucio, Heroes of the Storm’a geliyor

Blizzard’ın MOBA tarzındaki oyunu Heroes of the Storm yeni karakteriyle şenlenecek

Heroes of the Strom Nexus’ta Overwatch’tan tanıdığımız yüzler görmek oyuncular olarak hoşumuza gidiyor. İşte bu yüzlere bir yenisi katılıyor. O da patenleriyle kaymayı çok seven Lucio.

Lucio, Heroes of Storm’a özel yetenekleriyle birlikte geliyor. Duvarda koşma özelliğiyle yüzde 20 daha hızlı hareket edecek Lucio, aynı zamanda geçilmesi imkansız alanlarda da yürüyebilecek. Ses dalgası yeteneği, koni şekline bir alandaki düşmanlara hem hasar verecek hem de geri devirecek. Lucio, Crossface ile geniş bir alandaki takım arkadaşlarına ve kendisine hem sağlık verebilecek ya da istenirse hızı artıracak. Amp It Up Özelliği ise Crossfade’ini daha da güçlendirecek ve süresine üç saniye ekleyecek.

OKU ►  League of Legends'in yeni şampiyonu Cemile (CAMILLE)

Düşmanları yavaşlatma özelliği

Doğal olarak Lucio’nun kahraman yetenekleri de olacak. Sound Barrier ile devasa ama kısa süren bir kalkan açabilecek. Bu kalkan hem Lucio’yu hem de takım arkadaşlarını koruyacak. Reverse Amp ile Amp It Up’ın tam tersini yaparak düşmanlara ya hasar verecek yada onların hızını dört saniye yavaşlatacak.

Unutmadan hatırlatalım Heroes of the Strom’un Küresel Şampiyonasın üçüncü haftası şuanda sürmekte. Şampiyona Twitch üzerinden canlı izlenebiliyor.

Lucio’nun Heroes of the Storm’a 6 Şubat tarihinde geleceği bildirildi.

Recent Articles

spot_img

Related Stories

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay on op - Ge the daily news in your inbox