PC ve konsollarda oynanan oyun: Assassin’s Creed Rebellion, iOS ve Android’e geliyor

Assassin’s Creed Rebellion, iOS ve Android’e geliyor!

Oyun severlerin yakından tanıdığı PC ve konsol oyunu Assansin’s Creed Rebellion, artık mobil platformlarda boy gösterecek. Assassin’s Creed, genel olarak PC ve konsollarda karşımıza çıkar. Oyun serisi, birkaç defa mobil platformlara uygulanmaya çalışıldı ancak bu girişim başarısızlıkla sonuçlandı. Ubisoft’un en köklü serisi olan Assassin’s Creed, bir kez daha şansını denemeye hazırlandı. Ve, geçtiğimiz gün bunun duyurusu yapıldı.

Assassin’s Creed Rebellion, iOS ve Android’e geliyor!

OKU ►  Dünya çapında efsane haline gelmiş ilk 5 oyun

Assassin’s Creed Rebellion, Behaviour Interactive tarafından geliştirilmiş olan bir strateji oyunudur. Bildiğimiz Assassin’s Creed’in oyun tarzıyla bir ilgisi yoktur. Orjinal seriden karakterleri içinde barındıran oyunda, kendi suikastçı birliğimizi kuracağız ve çeşitli görevleri yerine getireceğiz. Ubisoft, geçtiğimiz günlerde bir tanıtım videosu da yayınladı. İsterseniz, aşağıdaki linkten bu tanıtım videosunu izleyebilirsiniz.

Assassin’s Creed Rebellion, iOS ve Android cihazlar için yayınlanacak. Oyunu, akıllı telefonlarında oynamak isteyenler için firma, telefonlarında 2GB RAM bulunması gerektiğini belirtti. Aynı zamanda, Assassin’s Creed Rebellion’u oynayabilmek için işletim sisteminin de min. iOS 8 ya da Android 4.1 olması gerekiyor. Firma tarafından, çıkış tarihi ile igili kesin bir tarih verilmedi.

Recent Articles

spot_img

Related Stories

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay on op - Ge the daily news in your inbox