Refurbished Apple Pencil 85 dolara satışa sunuldu

Refurbished Apple Pencil satışa sunuldu

Son zamanlarda yenilenmiş ürünleri ile dikkatleri çeken Apple, şimdi de refurbished Apple Pencil satışına başladı. Bildiğiniz üzere, Apple’ın ürünleri oldukça yüksek fiyat etiketlerine sahip. Herkesin bütçesi de bu Apple ürünlerini satın almaya yetmiyor. Bunun farkında olan Cupertine merkezli şirket, refurbished yani yenilenmiş ürünlere daha fazla önem vermeye başladı. Apple, her kesimden müşterisini başka ellere göndermiyor anlayacağınız.

Refurbished Apple Pencil satışa sunuldu

OKU ►  PC ve konsollarda oynanan oyun: Assassin’s Creed Rebellion, iOS ve Android’e geliyor

Geçtiğimiz senenin sonlarında ve bu yılın başlarında refurbished iPhone satışlarında önemli yolları aştı. Özellikle Hindistan’da. Bu yenilenmiş ürünler, geri kalmış ülkelerde oldukça talep görüyor. Apple, refurbished iPhone satışının ardından şimdi de refurbished Apple Pencil satışına başlıyor. Refurbished Pencil, sıfırına göre 14 dolar daha ucuz olacak. Yani, 85 dolar fiyat etiketine sahip olacak. Yenilenmiş bir ürün için, sizce bu fiyat etiketi pahalı mı dersiniz?

Refurbished Apple Pencil, tam 1 sene garantili olacak. Zaten Apple, yenilenmiş ürünlerinde hep 1 sene garanti verir. Aynı zamanda, 14 gün de iade süresine sahip olacaksınız.

Recent Articles

spot_img

Related Stories

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay on op - Ge the daily news in your inbox