Popüler not alma uygulaması Bear renkleniyor

Çizim ve etiket özelliği

Hızlı, hafif ve sevimli  iOS not alma uygulaması olan Bear, bir yıldan fazla bir süredir takipçi kitlesi oluşturuyor. Uygulamanın mükemmel tasarımı, küçük fakat özlü özellik seti ve sürekli güncellemeleriyle  uygulamanın yıllık 14.99$ ya da aylık1.49$’lık abonelik talebinde bulunmaya hak kazanıyor (bununla birlikte uygulamanın bir çok özelliği ücretsiz). Bugün oldukça önemli bir güncelleme iOS uygulamasına uyarlanıyor: Bear artık ‘karalama’ yapmanıza olanak sağlıyor. Bear’ın özgün nitelikleriyle uyum sağlayan yeni karalama özelliği, üç farklı kalınlıkta iki fırça ve renk dağılımına sahip olacak.

Bear çizim ve Karalama iOS

Parmaklarınızla ya da iPad Pro’daki Apple Pencil gibi bir kalem kullanarak yapacağınız çizimler iPhone, iPad ve Mac’inize aktarılabilecek (eğer kayıtlı kullanıcı iseniz). Fakat sadece iPad ve iPhone üzerinde çizim yapabiliyor, ya da çizimleriniz üzerinde oynama yapabiliyorsunuz. Mac’lerde sadece yapmış olduğunuz karalamaları görüntüleyebiliyorsunuz. Bu resimler, tıpkı Bear’a taşıdığınız diğer resimler gibi yazılı notlarınıza ek olarak tutturulabiliyorlar.

OKU ►  Bu ağaç 40 çeşit meyve veriyor

Diğer bir iOS’e özgü özellik ise iMessage’a getirilen ‘etiketler’. Tahmin edeceğiniz üzere bu etiketler, bir dizi şirin şeyler yapan şirin bir ayıcığı kapsıyor. Bu son küçük güncelleme uygulamanın görsel temalarına ait. Bundan sonra uygulamanın temasını değiştirdiğiniz zaman aynı zamanda telefonunuzdaki ana ekran simgesi ya da Mac’inizdeki gövde simgesi de değişecek. Fakat tabii asıl cazibeyi karalama özelliği taşıyor. Bear geliştiricilerinin çok fazla özellik ekleyerek uygulamayı kabarık canavara dönüştürmelerini pek hoş karşılamasak da, bir çok uygulama çizim özelliğini belirli bir noktaya kadar destekliyorlar. Bu özelliğin Bear’da da olması hoş bir duygu.

Recent Articles

spot_img

Related Stories

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay on op - Ge the daily news in your inbox