Quake Champions beta 6 Nisan’da başlıyor

 

Eğer nefesinizi tutmuş Quake Champions beta’nın çıkışını bekliyorsanız, yakında bırakabilirsiniz. Haberlere göre oyunun kapalı beta versiyonu 6 Nisan Perşembe günü, zaman içerisinde ek oyuncular eklenerek başlayacak. Eğer henüz kayıt yapmadıysanız, dünyadaki bir çok oyuncu ile birlikte siz de şimdi  Quake’in websitesinden yapabilirsiniz.

OKU ►  Türk Yapımı Mobil Oyun : Mission Helicopter

Quake Champions’ta bir çok sürüş safhası mevcut. Oyunun yapımcıları böylece oyunu Overwatch gibi diğer rakip gözde oyunlar kadar etkileyici bir hale getirmeyi umuyorlar. İd Software oyunun profesyonel oyuncular için 120 Hz’te çalışacağının sözünü veriyor. Şu var ki daha hızlı çerçeve oranları, hızlı tepki sürelerini beraberinde getirir. Ki bu da profesyonellerin takıntı yaptıkları bir şeydir.

Quake Champions’ın yapımcıları aynı zamanda kazançlı ve yoğun, amatör esport piyasası için de tasarımlar hazırlamışlar. Quake markasıyla güçlendirilmiş ücretsiz oyun stratejisi ile  oyun, Doğu Avrupa ve Güney Kore’de bulunan cafelerde popüler olan oyunları geride bırakabilir. Tabii League of Legends’ı yerinden edebilir, ve Doom’un FPS’ye geçen sene yaptığını Quake için yapabilirse.

Recent Articles

spot_img

Related Stories

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay on op - Ge the daily news in your inbox