Samsung, CES 2017’de çocuklara ve cilt bakımına yönelik projelerini sergiledi

Samsung, CES 2017’de çocuklara ve cilt bakımına yönelik projelerini sergiledi

S-Skin

S-Skin, profesyonel dermatolojik bakım ile zaman ve maliyetten tasarruf sağlayan bir cilt bakımı çözümü. S-Skin mikro iğne başlığı ve cildi analiz ederek bakım yapan taşınabilir bir cihazdan oluşur. Mikro iğne başlığı, etkili maddeleri iletmek ve emilimini arttırmak için deriye derinden nüfuz eder. Cihaz, LED ışığını kullanarak cildi nemlendirme, kızarıklık ve melanini ölçerek cildin durumuna göre özel bakım sağlar. Derinin zaman içindeki durum değişikliklerini izlemek için beraberindeki uygulamaya kaydeder.

Lumini

Lumini, buruşukluklar, kızarıklık ve sivilceler gibi cilt problemlerinin yüze yerleşmeden önce sorunlarını tespit etmek ve kozmetik çözümler önermek üzere tasarlandı.

Lumini, cilt problemlerini ortaya çıkmadan önce tespit edebilen bir cihaz. Lumini ile yüzün fotoğrafını çeken cihaz, bilgiyi kendi algoritması ile analiz eder ve bilgileri bir akıllı telefon uygulamasına gönderir. Cihaz, sivilceler, çiller, artmış gözenekler, kırışıklıklar, kızarıklıklar ve sebum gibi cilt yüzeyindeki sorunları tanımlar. Lumini, analize dayalı kozmetik ürünleri önermektedir ve bir dermatolog veya cilt bakımı uzmanıyla uzaktan danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

OKU ►  Samsung, Galaxy Note FE akıllı telefonunu piyasaya çıkardı
OKU ►  CES'in göz bebekleri: Amazon ve Nvidia

Tag +

Tag +, çocukların kolayca kullanabileceği düğmeli bir cihazdır. Cihaz, Bluetooth LE aracılığıyla oyuncaklara ve bir akıllı telefon uygulamasına bağlanan ve sezgisel etkileşimleri tanıtan dijital bir yol arkadaşı. Çocukların tıklama, uzun basma, sallama veya akıllı etiketi çarpma işlemlerine bağlı olarak, tamamlayıcı uygulama buna göre yanıt verir ve çocuklar için eğlenceli vakit geçirmek için yeni kapılar açar. Çocuklar, Tag + ile, bir oyuncağı ilgisini kaybetmeden çok sayıda deneyime sahip olabilirler.

Recent Articles

spot_img

Related Stories

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay on op - Ge the daily news in your inbox