Samsung Galaxy S8’i 29 Martta New York’ta tanıtacak

Date:

Samsung fazlaca bekleyeni olan S8’in resmi tanıtımının 29 Martta New York’ta yapılacağını açıkladı.

Yaşanan Galaxy Note 7 fiyaskosundan sonra, yoldaki S8 Samsung için çok mühim ve önemli bir olay. Note 7 yüzünden epeyce maddi zarara uğrayan Samsung, daha da önemlisi prestij kaybına uğradı ve müşterilerinin güvenini kaybetmiş durumda. Yeni gelin S8 bunu düzeltmek zorunda. Şimdiye dek bir kaç sızmış görüntü gördük ve yukarıdaki tanıtım resmi de sızan bilgileri az çok doğrular nitelikte. Bu bilgiler nedir derseniz, ince bir çerçeve ve yuvarlak köşeli ekran(tıpkı yeni duyurulan LG 6 gibi).

Tabi ki teknolojik söylentiler bitmek bilmez. S8’in özellikleri ile ilgili diğer söylentilerden bazıları da şöyle; telefonu masaüstü bir cihaza dönüştüren bir dock, güçlendirilmiş dijital yardımcınız Bixby (Siri-gillerden) ve de S8’in daha gelişkin abisi S8 plus. Normal S8 modeli 5.8 inç ekrana sahip olacakken, plus modeli ise 6.2 inç ekrana sahip. Ayrıca sızan plus modeli özelliklerini sıralayan bir dökümanda bu modelin Snapdragon 835 işlemciye, 4GB RAM’e ve de 3,500 mAh bataryaya sahip olacağı gözüküyor(normal S8 modelinde 3,000 mAh). Ve emin olabilirsiniz ki Samsung yaşanan batarya skandalından sonra gereken testleri bu sefer en detaylı şekilde yaptıracaktır.

Bu bilgilerin hiçbirisi onaylanmış değil tabi ki. Sözümüz o ki 29 Marttaki New York tanıtımından sizlere bütün haber ve gelişmeleri duyuruyor olacağız.

[irp posts=”9212″ name=”Samsung yeni Gear VR setine el kontrolörü ekleneceğini duyurdu”]

Ali İlterhttps://teknoformat.com/author/ali
Bilgi teknolojileri yöneticisi, Teknoloji ve Teknolojik gelişmeler, her zaman ilgisini çekmiştir. Teknolojik araştırma ve geliştirme konusunda uzmanlığıyla ekip lideridir.

Leave A Reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Paylaş

Popular

More like this
Related

Permolit Boya’dan Uzun Ömürlü Sağlam Yalıtım

Permolit Boya’dan Uzun Ömürlü Sağlam Yalıtım Akçalı Boya ve Kimya...

Kara Cuma (Black Friday) çılgınlığı nedir?

Kara Cuma (Black Friday) Şükran Günü’nün (Thanksgiving Day) ertesi sabahında...

BitCoin Nedir? CryptoCurrency Kripto Para Nedir?

BitCoin Nedir? CryptoCurrency Kripto Para Nedir? Bitcoin nedir, Kripto para...

iPhone 8’deki FACE ID özelliği sınırları zorluyor!

iPhone 8’deki Face ID fonksiyonları herkesi şaşırttı Son zamanlarda gündemimizden...