Samsung Galaxy S8'i 29 Martta New York'ta tanıtacak

Samsung fazlaca bekleyeni olan S8’in resmi tanıtımının 29 Martta New York’ta yapılacağını açıkladı.

Yaşanan Galaxy Note 7 fiyaskosundan sonra, yoldaki S8 Samsung için çok mühim ve önemli bir olay. Note 7 yüzünden epeyce maddi zarara uğrayan Samsung, daha da önemlisi prestij kaybına uğradı ve müşterilerinin güvenini kaybetmiş durumda. Yeni gelin S8 bunu düzeltmek zorunda. Şimdiye dek bir kaç sızmış görüntü gördük ve yukarıdaki tanıtım resmi de sızan bilgileri az çok doğrular nitelikte. Bu bilgiler nedir derseniz, ince bir çerçeve ve yuvarlak köşeli ekran(tıpkı yeni duyurulan LG 6 gibi).

Tabi ki teknolojik söylentiler bitmek bilmez. S8’in özellikleri ile ilgili diğer söylentilerden bazıları da şöyle; telefonu masaüstü bir cihaza dönüştüren bir dock, güçlendirilmiş dijital yardımcınız Bixby (Siri-gillerden) ve de S8’in daha gelişkin abisi S8 plus. Normal S8 modeli 5.8 inç ekrana sahip olacakken, plus modeli ise 6.2 inç ekrana sahip. Ayrıca sızan plus modeli özelliklerini sıralayan bir dökümanda bu modelin Snapdragon 835 işlemciye, 4GB RAM’e ve de 3,500 mAh bataryaya sahip olacağı gözüküyor(normal S8 modelinde 3,000 mAh). Ve emin olabilirsiniz ki Samsung yaşanan batarya skandalından sonra gereken testleri bu sefer en detaylı şekilde yaptıracaktır.

Bu bilgilerin hiçbirisi onaylanmış değil tabi ki. Sözümüz o ki 29 Marttaki New York tanıtımından sizlere bütün haber ve gelişmeleri duyuruyor olacağız.

OKU ►  Samsung yeni Gear VR setine el kontrolörü ekleneceğini duyurdu

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here